Õnnelik juhus!

Õnnelik juhus!

Везучий случай

1h 33min  |  Komöödia  |  Kinodes alates: 24.03.2017

Mis juhtub siis, kui meestele naeratab lotoõnn?

Filmi stsenaristide Žora Krõžovnikovi ja Aleksei Kazakovi käe all on valminud ka hittkomöödiad «Kibe!», «Kibe! 2» ja «Parim päev».

Valera avastab koos sõpradega loteriipileti, kuid kellelegi ei meenu, kes selle ostis. Igal juhul võidavad sõbrad loteriiga 43 miljonit rubla! Võidusumma otsustatakse jagada võrdselt ja asutakse seda tähistama. Peagi mõistavad sõbrad, et kui nende naised lotovõidust kuulevad, võivad nad rahast vaid und näha. Mehed toovad salamahti kodunt passid ja põgenevad Moskvasse. Paraku on peagi ka naised neil kannul.

Suur raha on raske koorem, mida pole lihtne oma õlul kanda. Sõpru ootavad ees kentsakad ja pöörased olukorrad. Kas nad suudavad säilitada oma au ja väärikuse, kui sülle on langenud selline varandus?

Filmis «Õnnelik juhus!» näeme hulganisti Venemaa kino- , teatri- ja telestaare. Näiteks Andrei Rožkovi, Dmitri Brekotkinit ja Vjatšeslav Mjasnikovi tunnevad huumorisõbrad komöödiatrupist Uurali pelmeenid.

Filmi võitlusstseenid lavastas ja teostas Viktor Ivanovi kaskadööride meeskond, kes on kaasa löönud sellistes hittfilmides nagu "Bournei'i ülemvõim", Bourne'i ultimaatum", „Jason Bourne”, „Tehisintellekt” ja „Stalingrad”.


Levitaja: Garsu Pasaulio irasai
Lavastaja: Roman Samgin
Osatäitjad: Andrei Rožkov, Dmitri Brekotkin, Vjatšeslav Mjasnikov, Olesja Železnjak, Valentina Mazunina, Olga Medõnitš


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.