Väike vampiir

Väike vampiir

Little Vampire

1h 30min  |  Animatsioon  |  Kinodes alates: 24.11.2017

Novembri lõpus jõuab Eesti kinodesse kogupere animafilm, mis on tehtud tuntud Saksa kirjaniku Angela Sommer-Bondenburgi samanimelise lasteraamatu järgi. See on multifilmide "Oihhh! Noa laev on läinud" ja "Valhalla legend: Thor" tegijate värske toodang.

Me näeme lugu 13-aastasest vampiirist Rudolphist, kelle perekonda jälitab kuri vampiirikütt. Õnneks kohtab Rudolf oma eakaaslast Tonyt, tavalist poissi, kes armastab kirglikult vanu mahajäetud losse, kalmistuid ja õudseid jutte vampiiridest. Tony aitab selle kaasakiskuva, lõbusa, ent väga ohtliku seikluse käigus oma sõbral ja tervel tolle suguseltsil nende vaenlaste vastu võidelda. Poisid mitte üksnes ei ela koos läbi peadpööritavaid seiklusi – tagaajamisi maal ja õhus, kohtumisi lendavate lehmadega, puhkust surnuaias –, vaid saavad ka lahutamatuteks sõpradeks.

Filmi tõlkis Mihkel Mõisnik, hääle andsid Uku Madis Vainu, Märten Männiste, Priit Strandberg, Elina Purde, Andres Ots, Aita Vaher, Janek Joost, Taavi Tõnisson, Jarmo Reha, Joonas Vatter, Keidi Vatter, Merit Männiste, Tiina Andreas, Mirjam Varik, Ants Andreas. Dubleeritud helistuudios Film Audio.

    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.