Jõulupuud 5

Jõulupuud 5

Ёлки 5

1h 28min  |  Komöödia  |  Kinodes alates: 23.12.2016

Seinakalendri lehed aina langevad ja aastavahetus läheneb – aeg on aasta kokku võtta, kingid osta ja kuusk koju tuua! Uue aasta eel esitleb lavastaja ja produtsent Timur Bekmambetov oma uut lustakat kultuskomöödiat "Jõulupuud 5".

Meile teada-tuntud peategelased valmistuvad uue aasta tähistamiseks, kuid enne tuleb neil oma isiklikud probleemid jõuda ära lahendada. Oma parima sõbra Jevgeni (Sergei Svetlakov) abiga soovib Boriss (Ivan Urgant) oma naise ja poja juurde tagasi pöörduda. Oma naist kirglikult armastav Andrei (Goša Kutsenko) on lõpuks leidnud õnne, mida paraku kipub rikkuma kadeduseuss. Kaks noort uljaspead on leidnud endale pruudid, kuid neil on raske tütarlastele pühenduda, sest kaasahaaravad arvutimängud vajavad mängimist. Kostja (Kirill Pletnjov) tahab avamerel asuval naftaplatvormil võita tagasi oma ekskallima Ženja (Katerina Špitsa) süda, kes haub teise mehega abieluplaane.

Kõik on uue aasta ime ootuses: astronaudid unistavad lumest, lifti kinni jäänud blogijad aga peatset vabanemist. Kust leiavad noored uljaspead kuusepuu, et aastavahetus oleks ikka ehe ja õige? Isegi vana Manja asus internetiavarustest oma noorpõlve esimest armastust otsima! Manjale on abiks filmi esimestest osadest tuntud lastekodukasvandikud Varja ja Vova, kes on nüüd suureks sirgunud ja kelle vahel võib samuti lahvatada armuleek. Uue aasta eel on ju kõik võimalik!

Särav ja meeleolukas komöödia Jõulupuud 5 kindlustab kõigile hea tuju! Filmi võtted toimusid Venemaal, Saksamaal, Mehhikos, USAs, Lõuna-Koreas ja Kasahstanis. Peaosades näeme selliseid Venemaa superstaare nagu Ivan Urgant, Sergei Svetlakov, Kirill Pletnjov, Goša Kutsenko, Jekaterina Špits, Maria Šukšina, Anna Hilkevitš, Aleksandr Golovin, Jan Tsapnik ja samuti videoblogija Saša Spilberg.


Levitaja: Garsu Pasaulio irasai
Lavastaja: Timur Bekmambetov, Aleksandr Kott, Vadim Perelman
Osatäitjad: Sergei Svetlakov, Ivan Urgant, Katerina Špits


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.