Taskunoamees

Taskunoamees

Swiss Army Man

1h 37min  |  Komöödia, Draama, Seiklus  |  Kinodes alates: 12.08.2016

Hank (Paul Dano) on üksikul saarel loobunud lootusest veel kunagi koju pääseda. Ühel päeval muutub aga kõik, kui lained uhuvad kaldale laiba nimega Manny (Daniel Radcliffe). Neist kahest saavad kiiresti sõbrad ning nad sukelduvad üheskoos suurde seiklusesse, mis peaks viima Hanki tagasi tema unistuste tüdruku juurde.

2016. aasta tõenäoliselt originaalseim film, Sundance'i festivalil parima lavastajatöö auhinnaga pärjatud "Taskunoamees" loob seninägematu maailma - paiga tulvil puhast kujutlusvõimet, mis nõretab maagilisest realismist, pakkudes samas tegelasi, kelle unistused ja hirmud peaksid andma vaatajale võimaluse nendega samastuda.

Peaosatäitjad Paul Dano ("Veri hakkab voolama") ja Daniel Radcliffe ("Harry Potteri" saaga, "Nüüd sa näed mind 2") pühendavad end täielikult lavastajate julgele nägemusele, leides ideaalse tasakaalu filmi huumori ja südamlikkuse vahel. See film on seninägematus toonis lugu sellest, mida tähendab olla inimene. Sellega teevad kinodebüüdi muusikavideote lavastajad Daniel Scheinert ja Daniel Kwan (tuntud üheskoos kui DANIELS).


Levitaja: Estonian Theatrical Distribution OÜ
Lavastaja: Dan Kwan, Daniel Scheinert
Osatäitjad: Daniel Radcliffe, Paul Dano, Mary Elizabeth Winstead


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.