NT Live - Frankenstein

2h 11min  |  Teater  |  Kinodes alates: 4.11.2020

Danny Boyle’i lavastatud hittetendus "Frankenstein" linastub 4. novembril Sinu kinodes Coca-Cola Plaza, Ekraan ja Centrum.

2011. aastal Londoni teatri National Theatre laval etendunud põnevast, väljamüüdud näidendist sai rahvusvaheline sensatsioon, millest on maailma kinodes osa saanud peaaegu pool miljonit inimest. Oscari pälvinud Danny Boyle’i lavastatud („Trainspotting“, „Rentslimiljonär“) näidendis Frankenstein astuvad üles Benedict Cumberbatch (NT Live „Hamlet“, „Sherlock“) koletisena ja Jonny Lee Miller (telesari „Sherlock New Yorgis“, „Trainspotting“) Victor Frankensteinina.

Frankensteini mõistmatuses, oma süütul, ehkki grotesksel kujul lapselik elajas heidetakse õudust täis looja poolt vaenulikku maailma. Igal sammul julmusega kokku põrkavas elajas kasvavad meeleheide ja kättemaksuhimu ning ta otsustab oma looja üles otsida ja temaga kohutava tehingu sõlmida. Põneva ja vägagi õudse klassikalise loo läbivateks teemadeks on vastutus teaduses, vanemliku hooleta jätmine ning hea ja kurja iseloom.

    

Osta pilet

Filmi ei ole täna kinokavas. Esimene saadaolev seanss toimub 04.11.2020.

Seansi filtrid

Tüüp

Time

Subtiitrid

Keeled

Vanusepiirangud

Coca Cola Plaza

19:00

Coca Cola Plaza, Saal 7

Keel: Inglise keeles | Subtiitrid: Inglise keeles

2D

19:00

Coca Cola Plaza, A.Le Coq Sviit

Keel: Inglise keeles | Subtiitrid: Inglise keeles

Sviit 2D