Vändapidurid

Vändapidurid

Blockers

1h 42min  |  Komöödia  |  Kinodes alates: 06.04.2018

"Vändapidurid" on pöörane komöödia noortest ja vanadest, kukkedest ja kanadest. Kui kolme teismelise vanemad saavad juhuslikult teada, et tüdrukutel on plaan vabaneda kooli lõpu ballil oma süütusest, korraldavad nad ühekoos öise salaoperatsiooni tiinekate plaani nurjamiseks. Ohtralt nalja saab eelkõige noorte elust mitte mõhkugi mõistvate neurootikutest täiskasvanute endi kulul, kellele on saabunud suurimat eneseületust nõudev hetk elus.

Kuidas saada jagu alateadlikust tungist järeltulija igat sammu turvaliseks polsterdada? Kas tütreke suudab iseseisvalt ohtudest ja küsitavate motiividega kuttidest mööda laveerida? Miks on nii raske lubada lapsel teha tähendusrikkaid esimesi samme iseseisva elu teel? Neile küsimustele saab vastused ainult praktikas. Andes neidudele vabaduse ja võimaluse rakendada seda, mida armastavad vanemad oma maimukestele kasvatusega sisendanud on, saavad papad-mammad ise kõige suurema õppetunni osaliseks.

Ennastsalgavaid lapsevanemaid kehastavad tuntud komöödianäitlejad Leslie Mann (The Other Woman, This Is 40), Ike Barinholtz (Neighbors, Suicide Squad) ja John Cena (Trainwreck, Sisters). Oma režissööridebüüdi teeb filmiga aga "Lauluässade" stsenaristina kuulusust kogunud Kay Cannon. Produtsentideks on teiste seas ka filmide "Neetud naabrid" (Neighbors) ning "Seks, narks ja aisakell" (The Night Before) tegijad.


Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA
Lavastaja: Kay Cannon
Osatäitjad: Leslie Mann, Ike Barinholtz, John Cena, Kathryn Newton, Graham Phillips, Ramona Young


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid