Sipelgapoiss 3

Sipelgapoiss 3

Antboy 3

1h 21min  |  Komöödia, Seiklus, Kogupere  |  Kinodes alates: 03.06.2016

Superkangelased ronivad ustest ja akendest sisse. Batman tahab Supermanile haiget teha ning Raudmees ei suuda enam Kapten Ameerika üleolevust välja kannatada. Sipelgapoiss ei pea Middellundis selliste asjade pärast muretsema – pärast Kirbu trellide taha panemist pole kuritegevust pea ollagi. Kolme aastaga on temast linna täisväärtuslik kangelane saanud, kellele püstitatakse isegi ausammas! Pelle ärkab igal hommikul lai naeratus näol ning veedab kvaliteetaega oma tüdruksõbra Idaga. Pealegi on suvevaheaeg. Kas Sipelgapoisi elu on tõesti mugavaks muutunud?

Ka Pelle ise tunneb, et võib-olla polegi Sipelgapoiss enam nii hädavajalik kui varem ning on asunud astuma esimesi samme täisea poole ehk hakanud rohkem oma tuleviku peale mõtlema. Kui ta siis järsku avastab, et parim sõber Wilhelm on salatsema hakanud; linna peal nähakse uut ja tuusa rulaga superkangelast ning kõige tipuks lastakse veel Kirp ehk Gæmelkrå ka vanglast vabadusse, siis peab Sipelgapoiss kiiremas korras endal hakkama põlvi tolmuseks tegema, sest Middellund on jälle ohtu sattunud.

Kas Sipelgapoiss suudab tundmatust maskiga heategijast etem olla? Mis Kirbul plaanis on? Mis valgustkartvaid tegusid ExoFarmi laborites tehakse? Ning kas Pelle ja Wilhelm lepivad ära? Kõik selgub juba 3. juunil.

Film on dubleeritud eesti keelde ning peaosades endiselt vanad tuttavad näod ja lavastajana jätkab Ask Hasselblach.

Dubleeritud Industrial Productions stuudios.

Näitlejad: Rasmus Reinut, Harry Kõrvits, Emil Rutiku, Meeli Serma, Priit Matiisen, Grete Vasar, Toomas Krall, Kristiine Truu, Anett Demjanov, Andrus Kasesalu jt.

Tõlkija: Jaanus Jõekallas ; Dublaažirežissöör: Oleg Davidovitš


Levitaja: Estinfilm OÜ
Lavastaja: Ask Hasselbalch


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.