Ekipaaž

Ekipaaž

Экипаж

2h 17min  |  Põnevik, Seiklus  |  Kinodes alates: 22.04.2016

Eriefektidega vürtsitatud põnevusfilm «Ekipaaž» on Venemaa filmitööstuse ambitsioonikaim filmiprojekt.

Maavärina tagajärjel purunenud ja leekides lennujaama reisijaid võib päästa vaid kartmatu lennuki ekipaaž, keda filmis kehastab aukartust äratav näitlejate plejaad: Danila Kozlovski, Vladimir Maškov ja imekaunis Agne Grudite. Pinge, emotsioonid ja tulemöll paneb lausa otseses mõttes maapinna jalge all kõikuma.

Film «Ekipaaž» jutustab noorest ja andekast lendurist Alekseist (Danila Kozlovski). Põikpäine noormees eelistab alati järgida isiklikku aukoodeksit. Aleksei keeldus täitmast absurdsena tundunud käsku, mistõttu oli sunnitud sõjaväeteenistusest lahkuma ning vaid tänu juhusele avanes tal võimalus lennata tsiviillennukitel.

Aleksei lennumeeskonna kapteniks on aga karm ja põhimõttekindel Leonid Zintšenko (Vladimir Maškov), meekonna teiseks piloodiks on aga veetlev Aleksandra (Agne Grudite). Nende lennuk on suundumas Aasiasse, kui meeskond saab abipalve väikeselt vulkaaniliselt saarelt. Meeskonnaliikmete isiklikud suhted pole just kõige paremad, kuid kriitilises olukorras tuleb neil tegutseda ühtse jõuna. Vaid nii suudab ekipaaž saata korda midagi suurt ja päästa sadu inimelusid.


Levitaja: Garsu Pasaulio irasai
Lavastaja: Nikolai Lebedev
Osatäitjad: Vladimir Maškov, Danila Kozlovski


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid