Audiitor

Audiitor

The Accountant

2h 8min  |  Draama, Märul, Krimi  |  Kinodes alates: 28.10.2016

Oscari-võitja Ben Affleck („Argo“, „Batman vs Superman: Õigluse koidik“) mängib nimiosa Gavin O’Connori („Ime“, „Uhkus ja au“, „Võitleja“) lavastatud filmis „Audiitor“.

Christian Wolff (Affleck) on matemaatikageenius, kes tuleb numbritega paremini toime kui inimestega. Kasutades kattena ühe väikelinna raamatupidamisfirmat, töötab ta vabakutselise raamatupidajana mitmele üliohtlikule kuritegelikule organisatsioonile. Kui Ray Kingi (J. K. Simmons) juhitud majandusministeeriumi kuritegevusvastane osakond talle jälile hakkab jõudma, otsib Christian endale ühe seadusliku kliendi − moodsa robootikafirma, kus üks raamatupidaja (Anna Kendrick) on avastanud vastukäivuse, mis puudutab miljoneid dollareid. Aga kui Christian asja uurima hakkab ja tõele lähemale jõuab, hakkab ka laipade arv suurenema.

Filmis mängivad ka Oscarile kandideerinud Anna Kendrick („Õhus“, „Sügavasse laande“), Oscari-võitja J. K. Simmons („Whiplash“, „Ämblikmehe“ filmid), Jon Bernthal („Raev“, „Wall Streeti hunt“), Jean Smart (telesarjad „Fargo“ ja „24“), Cynthia Addai-Robinson („Otse pimedusse“), Jeffrey Tambor (telesari „Transparent“, „Pohmaka“ filmid) ja kaks korda Oscarile kandideerinud John Lithgow („Tähtedevaheline“, „Helluse keeles“, „Garpi maailm“).


Levitaja: ACME FILM OÜ
Lavastaja: Gavin O'Connor
Osatäitjad: Anna Kendrick, Ben Affleck, Jon Bernthal, J.K. Simmons, John Lithgow, Jeffrey Tambor


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid