Mere ääres

Mere ääres

By the Sea

2h 2min  |  Draama  |  Kinodes alates: 01.01.2016

Oscari võitja Angelina Jolie Pitti kirjutatud ja lavastatud ülistiilne erootiline draama MERE ÄÄRES on intiimne ning liigutav lugu karilejooksnud suhtest. Film käsitleb ajatuid teemasid: tormiliselt elatud elu, seks, armastuse püsivus, kaotusevalu ning lõputu oskus sellest toibuda. Peaosades säravad nii Angelina Jolie Pitt kui ka tema abikaasa Brad Pitt, kes mitmete kriitikute hinnangul siin ühe oma karjääri parima rolli teeb.

Kirjanik Roland (Brad Pitt) ja tema abikaasa, endine tantsija Vanessa (Angelina Jolie Pitt) reisivad 1970. aastate Euroopas ning saabuvad rahulikku ja maalilisse Lõuna-Prantsusmaa rannikulinna. Näib, et paar kaugeneb teineteisest iga hetkega, ilma et kumbki neist suudaks või sooviks seda vältida. Sõbrunedes aga kohaliku restoranipidaja (Niels Arestrup) ning hotelli naabertoas peatuva vastabiellunud noorpaariga (Mélanie Laurent ja Melvil Poupaud), leiavad nad kohalikus elutarkuses ja vastuolulises intiimsuses midagi, mis võib nende suhte päästa.

Stiililt ja teemakäsitluselt on MERE ÄÄRES sügav kummardus 1960.-70. aastate parimale Euroopa kinole. Filmi võtted toimusid 9 nädala jooksul Mġarr ix-Xini linnas Maltal.

Filmi tõlkis Piret Nukki.


Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA
Lavastaja: Angelina Jolie
Osatäitjad: Brad Pitt, Angelina Jolie, Niels Arestrup, Mélanie Laurent, Melvil Poupaud


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid