Cloverfieldi tee 10

Cloverfieldi tee 10

10 Cloverfield Lane

1h 45min  |  Draama, Põnevik  |  Kinodes alates: 08.04.2016

Superprodutsent J.J. Abramsi uus projekt „Cloverfieldi tee 10“ on postapokalüptiline triller, mis kruvib osavalt vaataja pinge lakke ja virutab selle siis põmaki! põrmu.

Suhtekriisi tõttu masendunud Michelle (Mary Elisabeth Winstead) satub maanteel ränka avariisse ning kui ta lõpuks teadvusele tuleb, selgub, et on vigastatuna mingisse kinnisesse kongi suletud. Paanika. Tuppa astub vanamees nimega Howard (John Goodman), kes väidab, et on tüdruku elupäästja, et nad on maa-aluses turvapunkris ning et väline maailm olevat vahepeal keemiarelva rünnakus hävitatud. Raske uskuda. Kas tegu on võika maniaki või hullukesest vanainimesega? Peagi selgub, et Michelle pole kongis ainus kinnipeetav ning vanamehe motiivid hakkavad järkjärgult hargnema...

See suure saladuskatte all valminud põnevik on oma 8 aastat varasema eelkäija, filmiga „Cloverfield“ seotud vaid nii palju, et selle sündmused toimuvad samas universumis, küll aga ei ole tegu eelmise filmi järjega. Produtsent J.J. Abramsi (Star Wars: Jõud tärkab, 2015) sõnul on nende filmide puhul tegu pigem „veresugulastega“. Seni lühifilmide ja teleseriaalidega töötanud Dan Trachtenbergile on see efektseks režissööridebüüdiks täispika mängufilmi žanris.


Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA
Lavastaja: Dan Trachtenberg
Osatäitjad: John Goodman, John Gallagher Jr, Mary Elizabeth Winstead


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.