Brooklyn

Brooklyn

1h 51min  |  Draama, Romantika  |  Kinodes alates: 05.02.2016

NB! BROOKLYN kandideerib 3 Oscarile!

Parim film

Parim naispeaosatäitja - Saoirse Ronan

Parim mugandatud stsenaarium - Nick Hornby

1950ndate aastate Iirimaa. Eilisi (Saoirse Ronan Oscari-nominatsiooni väärilises rollis) tulevikuväljavaated rohelisel saarel on suhteliselt piiratud. Võidunud juustega kohalikud rägbimängijad, pudupoe klientidega kuulujutuveski jahvatamine, sekka mõni harv tantsuõhtu ja vihmased ilmad. Kui noorel tüdrukul tekib võimalus reisida Ameerikasse õnne otsima, jätab ta pisaratega võideldes ema ja õega hüvasti ning astub laevale, mis viib ta Tõotatud maale.

Tõotatud maa asemel ootab teda ees aga hoopis... Brooklyn. See on hoopis teistsugune maailm, tulvil sootuks teistsuguseid võimalusi. Õige pea tuleb Eilisi ellu ka armastus. Tundub, et enam paremaks minna ei saa - kuni hetkeni, mil saatus sekkub ja sunnib tüdrukut Iirimaale naasma. Ehkki koduskäik on planeeritud lühikeseks, jõuab kodusaarel Eilisi ellu astuda veel üks inimene, kes teda ükskõikseks ei jäta. Tuleb valida, kahe mehe ja kahe mandri vahel…

Tänavusel Sundance'i filmifestivalil ülistavaid hinnanguid saanud südamliku ja muheda huumoriga vürtsitatud linaloo lavastajaks on iirlane John Crowley ("Intermission") ja stsenaariumi autoriks ei keegi muu kui menukirjanik Nick Hornby ("An Education", "Metsik").


Levitaja: Estonian Theatrical Distribution OÜ
Lavastaja: John Crowley
Osatäitjad: Saoirse Ronan, Domhnall Gleeson, Jim Broadbent, Julie Walters, Emory Cohen, Michael Zegen


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.