Mina, Earl ja surmasuus tüdruk

Mina, Earl ja surmasuus tüdruk

Me and Earl and the Dying Girl

1h 45min  |  Komöödia, Draama, Romantika  |  Kinodes alates: 16.10.2015

Tänavuse Sundance'i filmifestivali kahe peamise auhinna - publikupreemia ja žürii peaauhinna - võitja "Mina, Earl ja surmasuus tüdruk" on üheaegselt unikaalne, humoorikas ja ka südamlik lugu, mille keskmes on keskkooli abiturient Greg, kes on suutnud siiamaani edukalt toime tulla miiniväljaga, milleks on igapäevane koolielu oma kõiksugu grupeeringute ja rühmitustega. Tema edu saladus - olla kõigi jaoks täiesti märkamata ning mitte laskuda kellegagi sügavamatesse isiklikesse suhetesse. Isegi oma parimat sõpra Earli, kellega ta on lapsepõlvest peale vändanud oma lemmikfilmide paroodiaid ja kummalisi uusversioone, ei nimeta ta mitte oma sõbraks, vaid hoopiski "kolleegiks", sest nii on lihtsalt... lihtsam.

Gregi säärane kummaline strateegia hakkab aga koost lagunema hetkel, kui tema ema hakkab talle peale käima, et ta veedaks aega Racheliga - Gregi klassiõega, kellel on hiljuti diagnoositud leukeemia. Gregil on aeg aru saada, kui tähtsat rolli võib sõprus inimese elus mängida.

Osades Thomas Mann ("Project X"), Olivia Cooke ("Bates Motel"), R.J. Cyler, Nick Offerman ("Parks and Recreation", "21 Jump Street"), Molly Shannon ("Halb õpetaja"), Jon Bernthal ("Elavad surnud", "Wall Streeti hunt"), Connie Britton ("American Horror Story"). Lavastaja Alfonso Gomez-Rejon ("American Horror Story", "The Town That Dreaded Sundown").


Levitaja: Estonian Theatrical Distribution OÜ
Lavastaja: Alfonso Gomez-Rejon
Osatäitjad: Olivia Cooke, Nick Offerman, Jon Bernthal, Thomas Mann, RJ Cyler, Connie Britton


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.