Neoondeemon

Neoondeemon

The Neon Demon

1h 57min  |  Põnevik, Krimi  |  Kinodes alates: 15.07.2016

Fännide poolt armastatud ja eriomase stiilsuse poolest tuntud kultusrežissöör Nicolas Winding Refn’i (“Drive”, 2011) uusim film on erootiline ja sürrealistlikult õudne thriller, mis luusib modellimaailma tumedaimates soppides.

Kui 16-aastane ingellikult kaunis Jesse (Elle Fanning) suundub Los Angelesse, et panna alus oma modellikarjäärile, haarab moetööstuse ta oma halastamatusse mängu, kus noorukesi edasipürgivaid modelle kamandab kergestiärrituv naistevihkajast fotograaf Jack (Desmond Harrington). Konkurents algajate modellide seas on meeletu ja Jesse ametikaaslased on oma ilule pöördvõrdeliselt õelad ning kättemaksuhimulised, sest neil puudub see tabamatu miski, mis on Jesse kiirelt modellimaailma tippu viinud. Intriigidest, lihahimust ja kadedusest läbiimbunud skenes on Jessele toeks vaid salapärane motelli manager Hank (Keanu Reeves). Öösiti piinavad Jesset luupainajalikud unenäod kuni ühel hetkel tungib kättemaksuihast laetud õõvastav vägivald tüdruku pärismaailma.

Stiilselt painajaliku linateose muusika autoriks on auhinnatud Cliff Martinez („Drive“, 2011), kes pälvis ka Neoondeemoni muusika eest Cannes’i Filmifestivalil parima helilooja tiitli. Filmis astub üles rida kütkestavaid näitlejatare - Elle Fanning („Benjamin Buttoni uskumatu elu“, 2009), Christina Hendricks (telesari „Mad Men“) ja Jena Melone („Näljamängud“).


Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA
Lavastaja: Nicolas Winding Refn
Osatäitjad: Keanu Reeves, Jena Malone, Christina Hendricks, Elle Fanning, Bella Heathcote, Karl Glusman, Abbey Lee, Desmond Harrington


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.