Saladus nende silmades

Saladus nende silmades

The Secret in Their Eyes

1h 51min  |  Draama, Krimi, Müsteerium  |  Kinodes alates: 04.12.2015

Pingelise draama „Kapten Phillips“ stsenaariumi eest Oscarile kandideerinud lavastaja Billy Ray käe all valminud SALADUS NENDE SILMADES on võimas ja tundeküllane triller, mille peaosades teevad mõjuva rolli Oscari nominendist Chiwetel Ejiofor (The Martian, 2015) ning Oscariga pärjatud megastaarid Julia Roberts (Ocean’s Eleven, 2001) ja Nicole Kidman (Eyes Wide Shut, 1999).

Omavahel lähedasteks kolleegideks saanud FBI uurijate grupi, Ray (Chiwetel Ejiofor), Jessi (Julia Roberts) ja abi-ringkonnaprokuröri Claire’i (Nicole Kidman) sõprus käriseb lõhki, kui nad leiavad Jessi teismelise tütre jõhkral viisil mõrvatuna. Nüüd, kolmteist aastat hiljem, peale päevast-päeva kestnud mõrvari otsinguid leiab Ray viimaks kandva juhtlõnga. Ta usub, et jõuab peagi kuriteo lahendamiseni, roimar saab kohtu alla antud ja Jess leiab viimaks hingerahu. Kuid keegi kolmest sõbrast ei ole valmis tunnistama šokeerivat saladust, mida pikaajaline kättemaksuiha võib ühe inimhingega teha.

Põimides omavahel minevikku ja olevikku kompab see mitmekihiline tume müsteerium õigluse ja kättemaksu vahelist hägusat piiri esitades vaatajale küsimuse - kui kaugele läheksid sina, et heastada põhjatut kurjust.

Film põhineb muide samanimelisel Argentiina põnevikul, mis võitis aastal 2009 parima võõrkeelse filmi Oscari.


Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA
Lavastaja: Billy Ray
Osatäitjad: Julia Roberts, Nicole Kidman, Chiwetel Ejiofor, Dean Norris, Michael Kelly


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.