Star Trek tundmatusse
Star Trek Beyond (2016)
Žanr: Komöödia, märul, ulmefilm, seiklus
Alla 12 a. mittesoovitatav Alla 12 a. mittesoovitatav
|

* Oscari nominent - parim grimm.

Tormiline ulmeseiklus STAR TREK TUNDMATUSSE on globaalselt ülipopulaarse ning armastatud Star Treki mammutsaaga uus ning palavalt oodatud peatükk. 2009. aastal andis filmisarjale uue hingamise julgete nägemuste poolest tuntud režissöör ja superprodutsent J.J. Abrams, kes sellelgi filmil produtsendina silma peal hoidis. Režissööritoolis istub seekord aga “Kiirete ja vihaste” filmide lavastajana laineid (ja rekordeid) löönud Justin Lin.

Legendaarse kosmoselaeva U.S.S. Enterprise hulljulge ning vankumatu meeskond eesotsas James T. Kirkiga (Chris Pine) on jätkuvalt avastamas kaardistamata taeva-avarusi. Kaugeimas kosmosesügavuses leiavad nad end aga silmitsi uue müstilise kurjusega, mis paneb proovile nii neid endid kui kõik selle, mille eest Föderatsioon seisnud on…

Osades niisiis Chris Pine (”Unstoppable”), Zachary Quinto (”Margin Call”), Zoe Saldana (”Avatar”), Simon Pegg (”Mission Impossible 4-5”), John Cho (“Harold & Kumar”), Karl Urban (“RED”), sarja uustulnukatena Idris Elba (“Prometheus”) ja Sofia Boutella (“Kingsman”) ning traagiliselt varalahkunud Anton Yelchin (“Like Crazy”). Filmi lavastas Justin Lin (”Fast & Furious” filmid).

Kinodes alates: 22.07.2016
Filmi pikkus: 2h 02 min
Lavastaja: Justin Lin
Tootja: Paramount Pictures
Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA