Star Trek tundmatusse

Star Trek tundmatusse

Star Trek Beyond

2h 2min  |  Komöödia, Märul, Ulmefilm, Seiklus  |  Kinodes alates: 22.07.2016

* Oscari nominent - parim grimm.

Tormiline ulmeseiklus STAR TREK TUNDMATUSSE on globaalselt ülipopulaarse ning armastatud Star Treki mammutsaaga uus ning palavalt oodatud peatükk. 2009. aastal andis filmisarjale uue hingamise julgete nägemuste poolest tuntud režissöör ja superprodutsent J.J. Abrams, kes sellelgi filmil produtsendina silma peal hoidis. Režissööritoolis istub seekord aga “Kiirete ja vihaste” filmide lavastajana laineid (ja rekordeid) löönud Justin Lin.

Legendaarse kosmoselaeva U.S.S. Enterprise hulljulge ning vankumatu meeskond eesotsas James T. Kirkiga (Chris Pine) on jätkuvalt avastamas kaardistamata taeva-avarusi. Kaugeimas kosmosesügavuses leiavad nad end aga silmitsi uue müstilise kurjusega, mis paneb proovile nii neid endid kui kõik selle, mille eest Föderatsioon seisnud on…

Osades niisiis Chris Pine (”Unstoppable”), Zachary Quinto (”Margin Call”), Zoe Saldana (”Avatar”), Simon Pegg (”Mission Impossible 4-5”), John Cho (“Harold & Kumar”), Karl Urban (“RED”), sarja uustulnukatena Idris Elba (“Prometheus”) ja Sofia Boutella (“Kingsman”) ning traagiliselt varalahkunud Anton Yelchin (“Like Crazy”). Filmi lavastas Justin Lin (”Fast & Furious” filmid).


Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA
Lavastaja: Justin Lin
Osatäitjad: Chris Pine, Zachary Quinto, Simon Pegg, Zoe Saldana, Idris Elba, Sofia Boutella, Lydia Wilson, Joe Taslim


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.