Patupuhastus: Valimisaasta

Patupuhastus: Valimisaasta

The Purge: Election Year

1h 49min  |  Märul, Põnevik, Õudus  |  Kinodes alates: 01.07.2016

Patupuhastus on aeg, mil kõik kuriteod on kord aastas 12 tunni jooksul riiklikult legaliseeritud. Politseid kutsuda pole mõtet, haiglate uksed on lukus. Ühe öö jooksul reguleerib kodanikkond end ise ning karistus neid seejuures ei takista. Mõni ihkab kättemaksu, mõni tapab lõbu pärast, kuid on ka neid, kes üritavad lihtsalt ellu jääda.

Ülipopulaarse PATUPUHASTUSE ("The Purge") horrori-maiguliste märulipõnevike kolmas peatükk leiab aset lähitulevikus, aastal 2025. Kaks aastat pärast seda, kui vanemkonstaabel Barnes ("Kapten Ameerika" filmidest tuntud Frank Grillo) otsustas ellu jätta oma poja mõrtsuka, on temast saanud senaator Charlene Roani (Elizabeth Mitchell) turvaülem. Käimas on presidendikampaania ning kandideeriva senaator Roani üheks põhilubaduseks on kaotada iga-aastane patupuhastus – rahva poolt nii armastatud kui vihatud traditsioon. Nimelt kaotas senaator Roan 2010. aasta patupuhastuses kõik oma lähedased, kui kamp sadistlikke killereid hukkas naise silme all ükshaaval kogu tema pere. Kuna valitsus on salaja Roani plaanide vastu, siis satub senaator salasepitsejate mahitusel saabunud patupuhastuse ööl tänavale tapatalgute meelevalda. Koos oma ustava turvaülema Barnesi ja patupuhastuse-vastaste mässajatega tuleb neil võidelda nii oma elu kui ideaalide eest.

Selle sotsiaalulme valdkonda liigituva filmi tegijatena on tagasi stsenarist, režissöör ja produtsent James DeMonaco, Jason Blum (“Paranormal Activity” ja “Insidious” filmid) ning Michael Bay (“Bad Boys”, “Transformers” filmid), Brad Fuller (“The Amityville Horror”, “A Nightmare on Elm Street”) ja Andrew Form (“The Texas Chainsaw Massacre”, “Friday the 13th”).


Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA
Lavastaja: James DeMonaco
Osatäitjad: Frank Grillo, Elizabeth Mitchell, Mykelti Williamson


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.