Labürindijooksja: Põlenu katsed

Labürindijooksja: Põlenu katsed

The Maze Runner: Scorch Trials

2h 12min  |  Ulmefilm, Seiklus, Fantaasia  |  Kinodes alates: 18.09.2015

Labürindi läbimine ja sellest eluga pääsemine pidi olema lõpp. Ei mingeid mõistatusi enam. Ei mingit jooksmist. Ega põgenemist elu eest. Thomas oli kindel, et labürindist pääsemine tähendas oma elu tagasi saamist. Õnnetuseks ei olnud aga pääsenutel mingit aimu, milline see elu oli, mille juurde naasti. Maa on muutunud põlenud ja kuivanud tühermaaks ning selle elanikud on kaotanud mõistuse nakkushaiguse tõttu, mille vallapääsemist teatakse nime all Lahvatus.

Loodetud vabaduse asemel peab Thomas alustama uut võitlust ellujäämise nimel, sest ees ootab uus, endisest veelgi karmim katse. Ta peab läbima Põlenu, et taas kord ennast ja oma sõpru surmasuust päästa.

"Labürindijooksja: Põlenu katsed" on järjeks ülemaailmselt üliedukaks kujunenud seiklusfilmile "Labürindijooksja". Filmi lavastajaks selgi korral Wes Ball ("A Work in Progress"), stsenaariumi kirjutas T.S. Nowlin. Osades Dylan O'Brien ("Praktikandid"), Kaya Scodelario ("Skins"), Thomas Brodie-Sangster ("Troonide mäng", "Armastus on see"), Ki Hong Lee ("MotherLover"), Patricia Clarkson ("Suletud saar"), Lili Taylor ("The Conjuring"), Aidan Gillen ("Troonide mäng") ja Giancarlo Esposito ("Halvale teele").


Levitaja: Estonian Theatrical Distribution OÜ
Lavastaja: Wes Ball
Osatäitjad: Dylan O'Brien, Kaya Scodelario, Aidan Gillen, Patricia Clarkson, Lili Taylor, Barry Pepper, Giancarlo Esposito, Nathalie Emmanuel, Katherine McNamara


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.