Kõnd

Kõnd

Walk, The

2h 3min  |  Draama, Seiklus, Biograafia  |  Kinodes alates: 09.10.2015

Lugu prantsuse köielkõndijast Philippe Petit'st aastal 1974 ja tema katsest kõndida köiel ilma julgestuseta tollal maailma kõige kõrgema hoone, New Yorgi Maailma Kaubanduskeskuse ühest kaksiktornist teise.

12 inimest on kõndinud Kuu pinnal. Ainult üks on kunagi kõndinud üle tohutu tühjuse Maailma Kaubanduskeskuse kaksiktornide vahel.

Philippe Petit (Joseph Gordon-Levitt), tema mentori Papa Rudy (Ben Kingsley) juhendamisel, saab abi rühmalt rahvusvahelistelt vabatahtlikelt, kes ületavad lõputul hulgal napikaid pääsemisi, et oma hullumeelset plaani kavandada ja ellu viia. Robert Zemeckis, selliste suurepäraste filmide lavastaja, nagu „Forrest Gump“, „Kaldale uhutud“ või „Tagasi tulevikku“ kasutab taas eesrindlikku tehnoloogiat, et luua emotsionaalne ja põnevate karakteritega lugu.

See on ka üks väheseid mängufilme, mis on lubatud kõigile - tõestisündinud lugu igale kinokülastajale vanuses 8 kuni 80. Kinopublik pole midagi sellist varem näinud. See on armastuskiri 1970ndate Pariisile ja New Yorgile ning üle kõige Maailma Kaubanduskeskuse kaksiktornidele.


Levitaja: ACME FILM OÜ
Lavastaja: Robert Zemeckis
Osatäitjad: Joseph Gordon-Levitt, Ben Kingsley, Charlotte Le Bon, James Badge Dale, Ben Schwartz


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.