Kuidas saada Broadway staariks

Kuidas saada Broadway staariks

She's Funny That Way

1h 33min  |  Komöödia, Draama  |  Kinodes alates: 15.05.2015

Komöödia "Kuidas saada Broadway staariks" kutsub vaatajaid krutskeid täis teele, mis peaks viima kuulsuse poole.

Kas unistate väikestest imedest, mis pööraksid elus kõik pea peale? Mõnega juhtub seda nii tihti, et nad peavad seda saatuseks. Komöödias "Kuidas saada Broadway staariks" on kokku põimitud nii palju saatuseniite, et paratamatult peab uskuma, et siin ilmas pole midagi juhuslikku.

"Kuidas saada Broadway staariks" on sujuv ja koomiline nagu Woody Alleni filmid. See on lavastatud Hollywoodi parima komöödiaklassika vaimus. Vaimukate dialoogidega filmis, kus üks ootamatus järgneb teisele, teevad kaasa sellised staarid nagu Jennifer Aniston ja Owen Wilson. Broadwayl ei või iial välistada, et uksele koputab Quentin Tarantino. Selles filmis nii juhtubki.

Isabelle (Imogen Poots), kes meelitab ligi kentsakaid austajaid, tahaks olla vaimustav muusa, paraku peab ta töötama lõbutüdrukuna. Ta unistab näitlejaks saamisest ja ühel ilusal päeval paistab, et tema unistus täitubki. Tema kliendiks osutub Broadway lavastaja Albert (Owen Wilson). Albertile meeldib naiste saatusi muuta. Ta pakub neile suure summa raha, et nad loobuksid senisest elust ja püriksid oma unistuste poole.

Ühe öise seikluse ootamatu lõpp muudab Isabella elu - ja mitte ainult tema oma. Pärast saatuslikku kohtumist algavad sekeldused, skandaalid ja arusaamatused. Hulk mehi ja naisi satub kõige jaburamatesse olukordadesse. Pärast seda, kui Isabellale avanevad uued võimalused, tekib tal hulk austajaid, mis teeb võistlejad kadedaks. Lavastaja Albertil pole pääsu selle ega teistegi salakohtumiste paratamatute tagajärgede eest.

"Kuidas saada Broadway staariks", mis osales Veneetsia filmifestivalil, on lihtsa tüdruku kerge ja ootamatustest kubisev teekond haljale oksale ja kuulsusele. Sellele teekonnale võib Eesti kinodes kaasa elada juba 15. mail.


Levitaja: Garsu Pasaulio irasai
Lavastaja: Peter Bogdanovich
Osatäitjad: Jennifer Aniston, Imogen Poots, Owen Wilson, Rhys Ifans, Tatum Neal, Kathryn Hahn, Will Forte, Lucy Punch


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.