Õed sõgedad

Õed sõgedad

Sisters

1h 58min  |  Komöödia  |  Kinodes alates: 25.12.2015

Ameerika ühed armastatumad koomikud Tina Fey ja Amy Poehler kehastavad kaht taltsutamatut ja teineteisest ajapikku võõrandunud õde Jason Moore’i („Pitch Perfect“, 2012) uues häbitus komöödias.

Kuna vanemad plaanivad panna perekonna maja müüki, kutsuvad nad tütred oma plikapõlve tuba kraamima ja kola sorteerima. Vanades asjades sorimine toob sõsaratele meelde nende kunagised hiilgeajad ja üheskoos otsustatakse pidada majas maha viimane võimas pidu. Külla kutsutakse endised klassikaaslased ja loomulikult väljub metsikute õdede korraldatud kräu peagi totaalselt igasuguse kontrolli alt.

Olgu hoiatuseks öeldud, et peategelaste näol pole tegu mingite malbete tikkija-tiiude või täiskasvanud emme-issi-lumehelbekestega. Tahumata preilide suust kõlab sõnavõtte ja nalju, mille peale nii mõnedki härrad punastavad ja emad võsukestel kõrvad kinni katavad.

Kõrvalosades astuvad üles Ike Barinholtz („Neighbours“, 2014), John Cena („Trainwreck“, 2015), John Leguizamo („American Ultra“, 2015), Maya Rudolph („Bridesmaids“, 2011) jt.

Filmi tõlkis Piret Nukki.


Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA
Lavastaja: Jason Moore
Osatäitjad: Tina Fey, Amy Poehler, James Brolin, Kate McKinnon, John Leguizamo, Maya Rudolph, Brian D'Arcy James


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid