Ei. Tohi. Magama. Jääda.

Ei. Tohi. Magama. Jääda.

Before I Go to Sleep

1h 32min  |  Põnevik, Müsteerium  |  Kinodes alates: 31.10.2014

Mälestused defineerivad meid. Kujuta ette, et kaotad need iga kord, kui magama jääd. Oma nime, identiteedi, mineviku ja isegi inimesed, keda sa armastad – kõik see kaob igal ööl. Ja siis hakkab sulle tunduma, et ainuke inimene, keda sa usaldama peaksid, räägib sulle ainult poole tõest...

Pingeline põnevusfilm EI. TOHI. MAGAMA. JÄÄDA. jutustab Nicole Kidmani kehastatavast 40aastasest Christine'ist, kes hommikuti ärgates ei tunne ära ei voodit, kus ta lamab, ega tuba, mis teda ümbritseb. Rääkimata mehest, kes on ta kõrval. Nimelt kannatab Christine raskekujulise amneesia all, mille tõttu puudub naisel võime moodustada uusi mälestusi. Oma elu riismetest kinni hoidmiseks peab ta videopäevikut, mille vaatamisega ta igat päeva alustab. Ajapikku hakkab ta aga aimama tegelikkuse varjus peituvat kohutavat tõde.

EI. TOHI. MAGAMA. JÄÄDA. peaosades on Oscari-võitjad Nicole Kidman (“Eyes Wide Shut” 1999) ja Colin Firth (“The King’s Speech” 2010) ning Ridley Scotti põnevikust “Valede rägastik” (“Body of Lies” 2008) tuntud Mark Strong.

Film põhineb kirjanik S.J. Watsoni ülemaailmsel bestselleril, mis on tõlgitud ka eesti keelde.


Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA
Lavastaja: Rowan Joffe
Osatäitjad: Nicole Kidman, Colin Firth, Mark Strong


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.