Pikk tee alla

Pikk tee alla

A Long Way Down

1h 36min  |  Komöödia, Draama  |  Kinodes alates: 30.05.2014

Ühel vana-aasta õhtul kohtuvad kusagil Londoni kõrghoone katusel neli inimest, kes soovivad oma elu erinevatel põhjustel lõpetada. Järjekorras esimene on endine telesaatejuht Martin Sharp (Pierce Brosnan), kes paari katastroofilise valearvestusega on kihva keeranud kogu oma senise eduka elu ning tee katusele on leidnud ka tagasihoidlik hall hiireke Maureen (Toni Collette), kelle igapäevased probleemid ja raskused on hakanud muidu tublil naisel üle pea kokku lööma. Samuti tunneb 18-aastane Jess (Imogen Poots), et teha tuleb midagi drastilist ning noor ja mõistatuslik JJ (Aaron Paul) ei ole kuigi varmas teistega jagama seda, mis teda tol õhtul kõrghoone katusele tõi...

Tuleb aga välja, et allahüppamisele on suhteliselt raske keskenduda, kui sinu selja taga tammuvad oma järjekorda ootavad inimesed. Nii koorubki esialgsest sõnavahetusest välja veider liit nende nelja inimese vahel. Kuhu siis üheskoos edasi, kui sel õhtul otsustatakse ikkagi, et allaminekuks valitakse hüppamise asemel trepp...?

Ülemaailmse menukirjaniku Nick Hornby ("High Fidelity - elu edetabelid", "Suur poiss ja väike poiss") bestselleril põhineva linaloo lavastajaks on prantslane Pascal Chaumeil ("Südametemurdja", "Abielu kaheks päevaks"). Kesksetes osades astuvad üles Pierce Brosnan ("007: Kuldsilm", "Thomas Crowne'i afäär"), Toni Collette ("Kuues meel", "Väike Miss Päikesepaiste"), Aaron Paul ("Breaking Bad"), Imogen Poots ("Kõnts", "Need for Speed), Rosamund Pike ("An Education", "Uhkus ja eelarvamus") ja Sam Neill ("Klaver").


Levitaja: Estonian Theatrical Distribution OÜ
Lavastaja: Pascal Chaumeil
Osatäitjad: Aaron Paul, Imogen Poots, Rosamund Pike, Pierce Brosnan, Toni Collette, Tuppence Middleton


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.