Reis Itaaliasse

Reis Itaaliasse

The Trip to Italy

1h 48min  |  Komöödia, Draama  |  Kinodes alates: 28.11.2014

Kaks meest ja kuus einet kuues erinevas restoranis üle Itaalia – Liguuria, Toscana, Rooma, Amalfi ning lõpp-peatus Capri saarel. REIS ITAALIASSE on peene huumoriga gastronoomiline road movie, mida ei maksa tühja kõhuga vaatama minna.

Ajakiri Observer palub Steve’il ja Robil teha järjekordne restoraniarvustuste sari, seekord niisiis Itaalias. Väsinuna lapsevanemaks olemise koormast, otsib Rob midagi seikluslikku. Steve on pikalt Los Angeleses tööd rüganud ning olles vahelduseks tagasi Euroopas, soovib nüüd näha oma lapsi. Mehed vestlevad elust, armastusest, tööst ning välismaal elamisest. Nad analüüsivad Byronit ja Shelleyt ehk romantistlikke poeete, keda defineerib nende Itaalias veedetud aeg. Ja seda kõike muidugi neile omase suurepärase ning nüansirikka huumoriga vürtsitatult. Näeme maalilisi Itaalia maastikke, millel nad kulgevad, hotelle, kus nad elavad, restorane, kus nad einestavad, kööke ja kokki, kes roogasid valmistavad... ning lõpuks muidugi ka arvet.

Peaosades kehastavad versioone iseendast briti koomikud kahe Oscari nominent Steve Coogan (“Philomena”) ning mitmekordne BAFTA nominent Rob Brydon (“A Cock and Bull Story”). REIS ITAALIASSE on mõtteline järg stsenaristi ja lavastaja Michael Winterbottomi (“24 Hour Party People”) 2010. aasta filmile “The Trip”, mille tegevustik leidis aset Inglismaal.

REIS ITAALIASSE linastus ka 2014. aasta Pimedate Ööde Filmifestivalil.

Filmi tõlkis Piret Nukki.


Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA
Lavastaja: Michael Winterbottom
Osatäitjad: Steve Coogan, Rob Brydon, Rosie Fellner


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.