Lego Batman Film

Lego Batman Film

The Lego Batman Movie

1h 44min  |  Komöödia, Märul, Animatsioon  |  Kinodes alates: 10.02.2017

Kogu maailmas laineid löönud pöörase huumoriga “LEGO filmi” isehakanud peategelane LEGO Batman sai endale päris oma filmi. Gothamis on toimumas suured muutused. Kui Batman tahab linna Jokkeri küüsist päästa, peab ta loobuma üksildase kangelase imagost, teistega koos töötama ja võibolla isegi natukene rõõmsama näo tegema.

“LEGO Batman filmi” lavastab Chris McKay, produtsentideks on Dan Lin, Phil Lord, Christopher Miller ja Roy Lee, kes tegid koostööd ka “LEGO filmi” tehes. Stsenaariumi kirjutasid Seth Grahame-Smith, Chris McKenna, Erik Sommers, Jared Stern ja John Whittington Seth Grahame-Smithi loo põhjal, mis omakorda põhineb LEGO mänguasjadel ja DC Enterntainment tegelastel. Batmani tegelaskuju lõid Bob Kane ja Bill Finger; Supermani loojad on Jerry Siegel ja Joe Shuster. Filmi tegevprodutsendid on Jill Wilfert, Matthew Ashton, Will Allegra ja Brad Lewis.

Filmikunstniku rollis on taas Grant Freckelton, kes oli samas ametis ka ”LEGO filmis”. Samuti on tagasi ”LEGO filmi” toimetaja David Burrows koos toimetajate Matt Villa ja John Venzoniga. Muusika loob filmile Lorne Balfe.

Filmis andsid tegelastele hääle eesti näitlejad: Bruce / Batman – Indrek Ojari, Dick / Robin – Tiit Sukk, Jokker – Üllar Saaremäe, Alfred – Ain Mäeots, Barbara / Batgirl - Haide Männamets, Kompuuter – Inga Lunge, Uudisteankur – Olaf Suuder, Voldemort – Andrus Kasesalu, Clark / Superman – Toomas Krall, Harley Quinn– Kristiine Truu, Dracula – Aleksander Ots, Kassnaine – Meeli Seerma, laulis Freddy Tomingas.


Levitaja: ACME FILM OÜ
Lavastaja: Chris McKay
Osatäitjad: Will Arnett, Kevin Conroy, Rosario Dawson, Ralph Fiennes


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.