Koodnimi U.N.C.L.E.

Koodnimi U.N.C.L.E.

The Man from U.N.C.L.E.

1h 56min  |  Komöödia, Märul, Seiklus  |  Kinodes alates: 21.08.2015

Henry Cavill (“Terasmees”) mängib Napoleon Solot ja Armie Hammer (“Sotsiaalvõrgustik”) Ilja Kurjakinit Guy Ritchie filmis “Koodnimi U.N.C.L.E.”, mis on uusversioon 1960ndate ülipopulaarsest samanimelisest telesarjast.

Külma sõja kõrgpunktis 1960ndate alguses toimuv “Koodnimi U.N.C.L.E.” keskendub CIA agent Solole ja KGB agent Kurjakinile. Agendid on sunnitud oma ammuse vaenu unustama ja asuma ühisele missioonile, et peatada salapärane rahvusvaheline kuritegelik organisatsioon, mis on otsustanud habrast võimude tasakaalu maailmas tuumarelvade ja tehnoloogia kiire leviku abil destabiliseerida. Paari ainus juhtlõng on haihtunud Saksa teadlase tütar, kelle isa on kuritegelikule organisatsioonile ligipääsu võtmeisik, nii et nad peavad ajaga võidu jooksma, et mees üles leida ja hoida ära ülemaailmne katastroof.

Teistes osades on Alicia Vikander (“Anna Karenina”), Elizabeth Debicki (“Suur Gatsby”), Jared Harris (“Sherlock Holmes: Varjude mäng”) ja Hugh Grant Waverly rollis.

Stsenaariumi kirjutasid Guy Ritchie ja Lionel Wigram, kelle viimane ühisprojekt oli kaks hittfilmi kuulsa detektiivi Sherlock Holmesi elust. Lugu põhineb telesarjal “Koodnimi U.N.C.L.E.” ja selle autorid on Jeff Kleeman, David Campbell Wilson, Guy Ritchie ja Lionel Wigram.


Levitaja: ACME FILM OÜ
Lavastaja: Guy Ritchie
Osatäitjad: Henry Cavill, Armie Hammer, Alicia Vikander, Hugh Grant, Jared Harris, Elizabeth Debicki


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.