Kadumise järjekorras

Kadumise järjekorras

Kraftidioten

1h 56min  |  Komöödia, Märul  |  Kinodes alates: 02.05.2014

Norra talv. Kinnine ja töökas Nils puhastab lumesahaga armutu põhjala teid. Põhjala, mida Nils koduks nimetab. Kohe pärast seda kui teda on premeeritud aasta kodaniku tiitliga, saab ta teada, et ta poeg on surnud üledoosi tagajärjel. Ta ei ole valmis uskuma seda, mida arstid talle poja surma kohta ütlevad ning asub õnnetuse tagamaid uurima. Üks asi viib teiseni ning märkamatult on temast saanud armutu ja kardetud allilma kangelane - tõeline varjatud kättemaksja.

Tumedalt must komöödia täis hingematvaid kaadreid lõputust lumivalgest maastikust, mida ainult Nils oskab oma kasuks ära kasutada. Läbi Nilsi vaimuka sulandumise Norra kuritegelikku allmaailma avatakse seninägematuid nüansse rootslaste, norrakate ja serblaste iseloomu eripärade kohta.

Bruno Ganz (Adolf Hitler filmist ALLAKÄIK) teeb suurepärase rolli serbia südamliku maffiabossina. KADUMISE JÄRJEKORRAS ühendab režissöör Hans Petter Moland'i (ÜKS ÜSNA LEEBE MEES) taaskord stsenaristi Kim Pupz Aakeson'i ja näitleja Stellan Stellan Skarsgård'iga.


Levitaja: Estinfilm OÜ
Lavastaja: Hans Petter Moland
Osatäitjad: Stellan Skarsgård, Bruno Ganz, Birgitte Hjort Sørensen, Tobias Santelmann


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid