Lauluässad 2

Lauluässad 2

Pitch Perfect 2

1h 55min  |  Komöödia  |  Kinodes alates: 29.05.2015

Kolledžitüdrukute a cappella ansambel "Barden Bellas" on oma karjääri jooksul kogenud nii tõuse kui mõõnu, kuid äsja alanud viimane õppeaasta lisab stressi küsimusega - mida paganat oma eluga pärast kooli lõppu peale hakata? Kriitikute mõnitustest ja logisevast grupienergiast hoolimata otsustab kick-ass plikadebänd osaleda rahvusvahelisel lauluvõistlusel, mida ühelgi USA kolledžiansamblil seni võita pole õnnestunud. Belladega liitub ka nooruke ja üliagar Emily (Oscarile kandideerinud Hailee Steinfeld), kelle laulukirjutamisoskusest kujuneb bändile suur trump ning grupi liider Beca avastab endas paljulubava produtsendiande. Selleks, et enne otsustavat võistlust pinged klaarida ja ühine lainepikkus leida, sõidavad värvikad preilnad bändilaagrisse. Mida pöörane Ameerika girl-power korda suudab saata, selgub Euroopa finaalvõistlusel.

2013. aastal ootamatult populaarseks kujunenud muusikalise komöödia LAULUÄSSAD veelgi rajum järg pakub ohtralt vingeid laulu- ja tantsunumbreid, üle võlli huumorit, kismat, klatši ja käkikeeramist ning otse loomulikult ka piinlikkust tekitavat romantikat. Peaosades astuvad üles hetke üks kuumimaid Hollywoodi noori filmitähti Anna Kendrick (Beca) ja vähemalt samavõrd tuntud koomöödiastaar Rebel Wilson (Fat Amy). Kõrvalosades teevad koloriitseid rolle telesarjast “Tuvikesed” tuntud Katey Segal ning räpistaar Snoop Dogg.

Filmi tõlkis Piret Nukki.


Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA
Lavastaja: Elizabeth Banks
Osatäitjad: Anna Kendrick, Hailee Steinfeld, Rebel Wilson, Elizabeth Banks, Skylar Astin, Brittany Snow, Ben Platt, Adam DeVine


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.