Nagu hunnik õnnetust

Nagu hunnik õnnetust

Trainwreck

2h 2min  |  Komöödia  |  Kinodes alates: 07.08.2015

Juba väikse tüdrukuna pidi Amy (Amy Schumer) oma elumehest isa suust kuulma kuidas monogaamia ei ole realistlik. Aastaid hiljem töötab Amy meesteajakirja toimetajana ning elabki oma vaba ja vallalise elu sedasama kreedot järgides – kellele neid lämmatavaid ja igavaid romantilisi suhteid vaja on! Kui aga elunautijast preilna ühtäkki oma intervjuuartikli peategelasse, veidi nohiklikku võluvasse spordiarsti Aaron Connersisse (Bill Hader) armuma hakkab, tekib Amyl küsimus, kas püsisuhet nautivatel täiskasvanutel äkki siiski õigus ole.

Pole teist kaasaegset filmitegijat, kes vaatleks inimkogemust ja maailma läbi niivõrd humoorika kultuuriantropoloogi pilgu nagu Judd Apatow. Tema mitmekesine režissööripagas sisaldab selliseid komöödiapärleid nagu “Kõht ette” (Knocked Up) ja “40-aastane neitsi” (The 40-Year-Old Virgin) ning produtsendina tehtud “Superbad” ja “Pruutneitsid”. Kõiki neid filme iseloomustab brutaalselt aus, tagasikohkumatu ja ülikoomiline vaatenurk tänapäeva inimese eluraskustele. Oma viiendas filmilavastuses “Nagu hunnik õnnetust” portreteerib Apatow ununematut karakterit – ülemaailmse kuulsuse künnisel säravat noort huumoritalenti Amy Schumerit, kelle tähelend sai alguse omanimelisest jultunult avameelsest komöödiasarjast “Inside Amy Schumer”.

Pööraselt naljaka komöödia käsikirja autoriks on peaosatäitja Amy Schumer ise, kaaspeaosalisteks Bill Hader, Brie Larson, John Cena, LeBron James ning taaskord unustamatult värvika rolli tegev Tilda Swinton.

Filmi tõlkis Piret Nukki.


Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA
Lavastaja: Judd Apatow
Osatäitjad: Amy Schumer, Bill Hader, Brie Larson, Tilda Swinton, Daniel Radcliffe, Marisa Tomei, Ezra Miller, Randall Park


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid