Laatsaruse efekt

Laatsaruse efekt

Lazarus Effect, The

1h 23min  |  Põnevik  |  Kinodes alates: 27.02.2015

LAATSARUSE EFEKT räägib rühmast teadlastest, keda juhivad Frank (Mark Duplass) ja tema kihlatu Zoe (Olivia Wilde) ja kes on saavutanud midagi kujuteldamatut – nad suudavad surnuid ellu äratada. Pärast edukat, kuigi ülikooli loata läbi viidud katset hiljuti surnud loomaga on tiim valmis oma läbimurret maailmaga jagama. Kui aga ülikooli dekaan nende salajastest katsetest teada saab, pannakse nende projektile ootamatult pidur peale ning kõik materjalid konfiskeeritakse.

Frank, Zoe ja nende tiim (Donald Glover, Sarah Bolger ja Evan Peters) võtavad ohjad enda kätte ning püüavad eksperimenti korrata, kuid ettevõtmine lõpeb väga halvasti ja Zoe saab jubedal kombel surma. Õudusest ja leinast piinatud Frank veenab teisi tegema mõeldamatut – ellu äratama nende esimest inimesest katsejänest.

Esialgu paistab, et protseduur õnnestus, kuid peagi mõistab tiim, et Zoega on midagi valesti. Samal ajal kui tema uus kummaline isiksus pead tõstab, jääb tiim kiiresti lõksu jubedasse reaalsusse. Nad ei seisa enam silmitsi küsimusega, kas nad võivad kellegi surnust tagasi tuua, vaid tema tagasituleku raevuga.


Levitaja: ACME FILM OÜ
Lavastaja: David Gelb
Osatäitjad: Mark Duplass, Olivia Wilde, Donald Glover, Evan Peters, Sarah Bolger


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid