Süü on tähtedel

Süü on tähtedel

The Fault in Our Stars

2h 5min  |  Draama, Romantika  |  Kinodes alates: 06.06.2014

Vähki põdev 16-aastane Hazel on õnnelik natukese juurde ostetud aja eest, kuigi ta ei tea veel selle natukese pikkust. Tal on tunne, nagu voolaks elu ta sõrmede vahelt minema. Kuni ta kohtub Augustusega. Kangekaelne ja sihikindel poiss on otsustanud, et peab võitma Hazeli südame, mis selle hetkeni on kuulunud ühele lõputa jäänud romaanile.

Kuigi haigus nõuab oma, kirjutatakse noorte elu käsikiri ümber ja nad leiavad selle, mida ei ole jõudnud veel kaotada.

“Süü on tähtedel” on film, milles leidub nii nalja, kurbust kui ka rõõmu ning mis põhineb John Greeni samanimelisel ülemaailmsel bestselleril, mis on nautinud suurt populaarsust ka Eesti noorte seas.

Filmi kesksetes osades löövad kaasa Oscari nominent Shailene Woodley ("Järeltulijad"), Ansel Elgort ("Divergent"), Laura Dern ("Jurassic Park"), Nat Wolff ("Vana-aastaõhtu"), Lotte Verbeek ("Borgiad"), Sam Trammell ("True Blood") ja Willem Dafoe ("American Psycho", "Steve Zissou mereelu"). Filmi lavastajaks on noor ja lootustandev režissöör Josh Boone, kelle järgmiseks lavastajatööks pärast "Süü on tähtedel" võtteid saab Stephen Kingi raamatu "Lisey lugu" ekraniseering.


Levitaja: Estonian Theatrical Distribution OÜ
Lavastaja: Josh Boone
Osatäitjad: Shailene Woodley, Ansel Elgort, Willem Dafoe, Laura Dern, Nat Wolff


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.