Öö seadus

Öö seadus

Live by Night

2h 8min  |  Draama, Krimi  |  Kinodes alates: 20.01.2017

Oscari-võitja Ben Affleck (“Argo”) on dramaatilise krimipõneviku “Öö seadus” režissöör ja peaosatäitja. Afflecki kirjutatud on ka stsenaarium, mis põhineb Dennis Lehane’i auhinnatud menukil. Bostonlastele on see teine koostöö pärast tunnustatud draamat „Kui lapsuke kaob”.

Kõik maailmale antu tuleb ettenägematul moel tagasi. Joe Coughlinil pole kombeks isa nõuandeid kuulda võtta. Maailmasõja veteran on isehakanud lindprii, kuigi ta isa on Bostoni politseikomissar. Joe pole läbinisti halb. Ta pole tegelikult valitud eluks küllalt halb. Erinevalt gängstereist, kelle heaks töötamisest ta keeldub, on tal õiglustunne ja lahke süda, mis teevad ta sageli haavatavaks nii äris kui ka armastuses.

Kuna Joe tunneb, et teda ja ta lähedasi on ebaõiglaselt koheldud, valib ta ohtliku tee, mis ei peegelda ta kasvatust ega moraalitunnetust. Tema ja ta pöörane meeskond jätavad Bostoni külma talve selja taha ning asuvad Tampas tegutsema. Ja kuigi kättemaks on magusam kui melass ebaseaduslikus rummis, millega ta äritseb, saab Joe teada, et kõigel on hind.Lisaks Affleckile mängivad filmis Elle Fanning („Pahatar”), Brendan Gleeson („Mere südames”, „Harry Potteri” filmid), Chris Messina („Argo”, „Projekt Mindy”), Sienna Miller („Ameerika snaiper”, „Foxcatcher”), Zoe Saldana („Galaktika valvurid”, „Avatar”) ja Oscari-võitja Chris Cooper („Kuidas kirjutada kassafilmi”, „Külm linn”).


Levitaja: ACME FILM OÜ
Lavastaja: Ben Affleck
Osatäitjad: Ben Affleck, Elle Fanning, Zoe Saldana, Brendan Gleeson, Chris Cooper


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid