Tormi silmas

Tormi silmas

Into The Storm

1h 29min  |  Märul, Põnevik  |  Kinodes alates: 8.08.2014

New Line Cinema ja Village Roadshow Pictures toovad vaatajateni tornaadofilmi "Tormi silmas". Filmi lavastaja on Steven Quale ("Lõpp-punkt 5") ning produtsent on Todd Garner ("Loomaaednik", "Nagu öö ja päev").

Üheainsa päeva jooksul räsib Silvertoni linna enneolematult mitu tornaadot. Terve linn on ettearvamatute ja eluohtlike tormide meelevallas ning asjatundjad väidavad, et kõige hullem on veel tulemas. Enamik inimesi otsib varju, aga osad tõttavad keerise poole ja panevad proovile, kui kaugele tormipüüdja on valmis ainulaadse jäädvustuse nimel minema.

Lugu räägitakse läbi professionaalsete tormipüüdjate, adrenaliinisõltlastest amatööride ning vaprate linnaelanike silmade ja kaamerate. "Tormi silmas" viib vaatajad otse tormi keskele ja näitab looduse kõige äärmuslikumat külge.

Quale lavastas filmi, mis põhineb John Swetnami stsenaariumil. Tegevprodutsendid on Richard Brener, Walter Hamada, Dave Neustadter, Mark McNair, Jeremy Stein ja Bruce Berman.

Filmis mängivad Richard Armitage ("Kääbik: Ootamatu teekond", "Kääbik: Smaugi laastatud maa"), Sarah Wayne Callies (telesari "Elavad surnud"), Matt Walsh ("Ted"), Alycia Debnam-Carey ("Where the Devil Hides"), Arlen Escarpeta ("Lõpp-punkt 5"), Nathan Kress (telesari "iCarly"), Jon Reep ("Harold ja Kumar: Põgenemine Guantanamo Bayst") ja Jeremy Sumpter ("Hingelt surfaja", telesari "Friday Night Lights").

Quale'i kaadritaguses tiimis on paljud, kes tegid kaasa ka filmis "Lõpp-punkt 5", nende hulgas peaoperaator Brian Pearson, lavastuskunstnik David Sandefur, monteerija Eric Sears, helilooja Brian Tyler ja kostüümikunstnik Kimberly Adams ("Narnia kroonika" filmid).


Levitaja: ACME FILM OÜ
Lavastaja: Steven Quale
Osatäitjad: Richard Armitage, Sarah Wayne Callies, Jeremy Sumpter


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.