Sipelgamees

Sipelgamees

Ant-Man

1h 57min  |  Märul, Ulmefilm, Seiklus  |  Kinodes alates: 17.07.2015

Scott Lang (Paul Rudd) on meistervaras, kes peab leidma enda sisemuses peituva kangelase ja aitama oma mentorit, kelle saavutusi püüab omastada üks halastamatu suurärimees. Dr. Hank Pym (Michael Douglas) on geniaalne teadlane, kes soovib iga hinna eest kaitsta enda loodud tehnoloogiat ning uskumatut Sipelgamehe rüüd, mis kahandab selle kandja suurust kasvatades samal ajal mitmekordseks tema jõu. Pealtnäha ületamatute takistuste kiuste peavad Pym ja Lang kavandama ja läbi viima meisterliku röövi, mille õnnestumisest sõltub maailma saatus.

Kaelamurdvas tempos seiklusfilm "Sipelgamees" on järgmine samm Marveli Kinouniversumis, kui ekraanile astub üks Tasujate asutajaliikmetest. Osades Paul Rudd ("40-aastane neitsi"), Evangeline Lilly ("Kääbik: Viie väe lahing"), Corey Stoll ("Kaardimaja"), Michael Douglas ("Wall Street"), Bobby Cannavale ("Kurb Jasmine"), Michael Peña ("Raev"), Judy Greer ("Ahvide planeedi koidik"), Tip “Ti” Harris ("Ameerika gangster"), David Dastmalchian ("Pimeduse rüütel"), Wood Harris ("Dredd"), Jordi Mollà ("Pahad poisid 2") jt.

Hoogsa loo lavastajaks on Peyton Reed ("Bring It On", "The Break-Up"), loo autoriteks on Edgar Wright ("Shaun of the Dead", "Hot Fuzz") ja Joe Cornish ("Attack the Block"), stsenaariumi kirjutasid Adam McKay ("Anchorman", "Kasuvennad") ja Paul Rudd.


Levitaja: Estonian Theatrical Distribution OÜ
Lavastaja: Peyton Reed
Osatäitjad: Paul Rudd, Evangeline Lilly, Corey Stoll, Michael Douglas, Hayley Atwell, Michael Peña, Bobby Cannavale, Judy Greer, Jordi Mollà, John Slattery


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid