6 kangelast

6 kangelast

Big Hero 6

1h 48min  |  Komöödia, Animatsioon  |  Kinodes alates: 23.01.2015

* Oscari võitja - parim animatsioon!

Walt Disney Animation Studios animavõlurid, kelle käe alt on jõudnud maailma sellised lood nagu "Lumekuninganna ja igavene talv" ning "Lammutaja Ralf", toovad teie silme ette tormaka ja naljaka animaseikluse "6 kangelast", mille peategelasteks on täispuhutav tüsedavõitu robot Baymax ning tipptehnikast huvituv noor geenius Hiro.

Pärast seda, kui ootamatu katastroof tabab San Fransokyo linna ja paiskab Hiro ohtude keskele, võtab poiss appi Baymaxi ning oma lähedased sõbrad, adrenaliinisõltase Go Go Tomago, puhtusearmastaja Wasabi, keemiavõlurist Mesi-Sidruni ning kooli maskotist teadusefänn Fredi. Selleks, et lahendada ähvardav mõistatus, muudab Hiro oma sõbrad kõrgtehnoloogiliste kangelaste rühmaks nimega "6 kangelast".

"6 kangelast" on Marveli kirjastuse koomiksi "Big Hero 6" ainetel valminud hoogne linalugu, mis on täis just sedasorti seiklusi, südamlikkust ja huumorit, mida võib oodata Disney stuudio lipu all valminud filmidest.

Lavastajateks on Don Hall (“Karupoeg Puhh”) ja Chris Williams (“Välk”).

Eestikeelsed hääled kingivad tegelaskujudele Tõnn Lamp, Theodor Tabor, Mihkel Kabel, Kristjan Sarv, Mirtel Pohla, Kaspar Velberg, Maiken Schmidt, Andres Ots, Märt Avandi, Evelin Võigemast, Tiit Sukk, Tanel Saar, Margus Tabor, Ain Jürisson ja paljud teised.


Levitaja: Estonian Theatrical Distribution OÜ
Lavastaja: Don Hall, Chris Williams


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.