Alexander ja üks kohutav jube kole väga paha päev

Alexander ja üks kohutav jube kole väga paha päev

Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day

1h 21min  |  Komöödia, Kogupere  |  Kinodes alates: 10.10.2014

11-aastane Alexander (Ed Oxenbould) on väga hästi kursis mõistega "väga paha päev". Selle võib ära tunda niipea, kui oled hommikul silmad lahti teinud ja avastad, et sul on näiteks närimiskumm juustesse kinni jäänud... Ja see on alles esimene kannatus eelseisvate viperuste lõputuna näivas reas. Kõike seda on aga veelgi raskem taluda, kui sa näed, et sinu ema (Jennifer Garner), isa (Steve Carell) ning suurem vend ja õde käivad ringi õndsate nägudega, omamata mingisugustki ettekujutust sellest, milline üks tõeliselt halb päev tegelikult välja näeb.

Meeleheitel Alexander on veendunud, et halvad asjad juhtuvad ainult temaga ning seega soovibki ta, et ka tema lähedased saaksid omal nahal tunda, mida üks tõeliselt niru päev tegelikult tähendab. Suur on Alexanderi üllatus, kui just see soov ootamatult täide läheb ja tema perekonda ootab ees üks tõeliselt...kohutav, jube, kole, väga paha päev. Õnnetuseks on see ka päev, mil pereisal on tööintervjuu, emal tuleb enne ametikõrgendust täita eriti vastutusrikas tööülesanne, õde astub lavale koolietenduse peaosas, venda ootab ees lõpuball ja sõidueksam ning pere pesamuna leiab üles rohelise viltpliiatsi, mis suhteliselt pesukindel...

“Alexander ja üks kohutav jube kole väga paha päev” on lustakas koguperekomöödia, mille osades on Ed Oxenbould, Steve Carell ("40-aastane neitsi"), Jennifer Garner ("Valentinipäev"), Dylan Minnette, Kerris Dorsey, Donald Glover ("Community"), Jennifer Coolidge ("Kuum pirukas"), Dick Van Dyke ("Öö muuseumis"), Megan Mullally ("Will and Grace") ja paljud teised. Filmi lavastaja on Miguel Arteta ("The Good Girl", "Cedar Rapids").


Levitaja: Estonian Theatrical Distribution OÜ
Lavastaja: Miguel Arteta
Osatäitjad: Jennifer Garner, Steve Carell, Ed Oxenbould, Bella Thorne


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid