Don Jon

Don Jon

1h 30min  |  Komöödia, Draama, Romantika  |  Kinodes alates: 27.09.2013

Tänavusel Sundance´i filmifestivalil esilinastunud suhtekomöödia DON JON on seni peamiselt näitlejana tuntud Joseph Gordon-Levitti ("Ajasõlm", "Sööst", "Pimeduse rüütli tagasitulek", "50/50", "Algus") režiidebüüt, mille aluseks on tema enda kirjutatud stsenaarium. Režissöör-stsenarist mängib selles julges romantilises komöödias ise ka peaosa ning tema naispartneriteks on Scarlett Johansson ja Julianne Moore.

Jon Martello (Joseph Gordon-Levitt) on nägus seelikukütt. Mees on nii osav murdja, et sõbrad kutsuvad teda tunnustavalt Don Joniks, kuna tema skoorimisvõime on lihtsalt imetlusväärselt muljetavaldav - ta suudab mängleva kergusega 10-palliseid tšikke rajalt maha võtta. Igal nädalavahetusel.

Hoolimata tohutust menust lihast ja luust naiste seas on Jonil üks väike salapahe: ta on lootusetult sõltuvuses netipornost. Ka kõige kuumem voodikaaslane ei suuda talle pakkuda sellist taevalikku õndsust nagu internetiavarustes vohav porr. Seda seni kuni ta kohtub Barbaraga (Scarlett Johansson), iseteadliku noore naisega, kes osutub meistermurdjale parajaks väljakutseks.


Levitaja: BestFilm.eu OÜ
Lavastaja: Joseph Gordon-Levitt
Osatäitjad: Joseph Gordon-Levitt, Scarlett Johansson, Julianne Moore, Tony Danza, Glenne Headly, Brie Larson


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.