Terminaator Genisys

Terminaator Genisys

Terminator Genisys

2h 6min  |  Märul, Ulmefilm, Seiklus  |  Kinodes alates: 10.07.2015

Tehnoloogiast küllastunud tänapäeva maailma kõnetav uus ja tormiline peatükk Terminaatori saagas hakkab hargnema aastast 2029, mil tsivilisatsiooni varemetel käib halastamatu sõda inimeste ja masinate vahel. Kui vastupanuliikumise juht John Connor (Jason Clarke) saadab seersant Kyle Reese’i (Jai Courtney) tagasi aastasse 1984 kaitsma oma ema Sarah Connorit (Emilia Clarke) tulevikust saabuvate tapjarobotite eest, paiskab ootamatu pööre sündmuste käigus kogu senise ajaliini ümber. Seersant Reese leiab end täiesti uuest mineviku versioonist, kus tuleb teha koostööd üllatavate liitlastega ning seista silmitsi uute vaenlastega. Kyle’i missiooniks pole ei vähem ega rohkem, kui määrata inimkonnale uus tulevik.

Hiilgavas füüsilises vormis Arnold Schwrzenegger astub Genisyse loos üles kahest ajaliinist pärit tegelaskujuna pakkudes vaatemängulist võitlust noore ja vana robotimudeli vahel. Sarjas „Troonide mäng“ lohede emana tuntuks saanud Emilia Clarke on Sarah Connori rollis üliveenev nii killer-roboteid maha kõmmutades kui vananeva T-800 ehk „Papi“ eest hella hoolt kandes. Filmi režissööriks on meisterlik Alan Taylor – mees, kel vöö vahel sellised hittsarjad nagu „Sopranod“, „Pöörased“ ja „Troonide mäng“.

Suurepärast actionit, huumorit ja üllatusi jagub filmis ohtralt, sekka on lisatud natuke mõnusat nostalgiat ja auavaldusi esimesele osale. Terminaatori vaimne isa, kahe esimese filmi stsenarist ja režissöör James Cameron („Titanic“, „Avatar“) on andnud uuele filmile oma õnnistuse öeldes, et tegu on filmi-frantsiisi tõelise taassünniga: „Terminaatori fännid on uuest filmist vaimustuses!“

Filmi tõlkis Piret Nukki.


Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA
Lavastaja: Alan Taylor
Osatäitjad: Emilia Clarke, Arnold Schwarzenegger, Jason Clarke, Jai Courtney, Douglas Smith, Byung-hun Lee


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.