Springsteen & I

Springsteen & I

1h 55min  |  Dokumentaal, Muusika  |  Kinodes alates: 22.07.2013

22. juulil kell 20.00 Forum Cinemas kinodes Coca-Cola Plaza, Ekraan ja Astri

Ridley Scott esitleb: muusikadokumentaali SPRINGSTEEN & I ülemaailmne erilinastus!

Algus täpselt kl 20.00 st ilma treilerite ja reklaamideta!

NB! SPRINGSTEEN & I on inglise keeles, ilma eesti- ja venekeelsete subtiitriteta!

22. juulil jõuab üle kogu maailma kinoekraanidele meisterlavastaja ja produtsendi Ridley Scotti eestvedamisel valminud muusikadokumentaal SPRINGSTEEN & I. See ainulaadne film on Springsteeni fännide austusavaldus Ameerika rokilegendile ning toob vaatajateni rokilegendi suurimad hitid ja kontsertetteasted üle 40 aasta väldanud muusikukarjäärist.

Produtsent Ridely Scotti sõnul on see meisterlikult kokku pandud lugu, mille läbivaks teemaks on see eriline side ühe artisti ja nende inimeste vahel, keda tema looming on sügavalt puudutanud.

Tänavu möödub 40 aastat Bruce Springsteeni ehk The Bossi esimese albumi "Greetings from Asbury Park" ilmumisest. Springsteeni plaate on müüdud üle 120 miljoni ning ta on võitnud arvukalt auhindu, sh muljetavaldavad 20 Grammyt. “Born In The U.S.A.”, "Dancing in the Dark", "Thunder Road", "The River", “Born to Run” - Springsteeni poeetiliselt melanhoolsed lood on teinud temast oma põlvkonna häälekandja.

Ühtlasi on ta loonud ka filmimuusikat nt "Philadelphia" (1993), "Dead Man Walking" (1995), "Jerry Maguire" (1996) ja "The Wrestler" (2009). 1994. aastal võitis ta Oscari laulu eest "Streets of Philadelphia," mis kõlas Jonathan Demme filmis "Philadelphia".


Levitaja: Arts Alliance Media
Lavastaja: Baillie Walsh
Links: Official Site, Springsteen & I @ facebook


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.