Patupuhastus

Patupuhastus

The Purge

1h 25min  |  Põnevik, Õudus  |  Kinodes alates: 19.07.2013

Mida teeksid sina, kui sul oleks igal aastal üks öö, mil sooritatud kuriteole ei järgne karistust? Õuduspõnevik PATUPUHASTUS jälgib ühe perekonna tegemisi selle karistusteta öö jooksul - näeme, kui kaugele on need neli inimest valmis minema, et kaitsta end nende koju tungiva kurjuse eest.

Kuritegevuse ja ülerahvastatud vanglatega võitlust kaotav Ameerika rakendab iga-aastase 12-tunnise perioodi, mille jooksul on lubatud igasugune kuritegelik tegevus (sealhulgas mõrvad). Politseid kutsuda ei saa ja haiglate uksed on lukus. Sel ühel ööl aastas reguleerib kodanikkond end ise ja võimalik karistus neid seejuures ei takista. Sel vägivalda ja kuritegevust täis ööl peab üks pere langetama olulise otsuse - kelleks nad muutuvad, kui ühel hetkel kõlab nende uksel koputus?

Kui sissetungija murrab James Sandini (ETHAN HAWKE, „Treeningpäev“, „Pahaendeline“) kinnises kogukonnas asuvasse majja, siis saab sellest alguse sündmusteahel, mis ähvardab lõppeda ühe purunenud perega. Jamesil, tema abikaasal Maryl (LENA HEADEY, „Troonide mäng“) ja nende lastel seisab ees raske öö, mille jooksul peavad nad hoiduma nii väljas varitsevate koletiste kui ka ise nendesarnaseks muutumise eest.

Filmi režissöör on James DeMonaco (filmide "Rünnak 13. jaoskonnale" ja "Kes keda?" stsenarist), produtsentideks Jason Blum („Paranormal Activity“, „Astraal“, „Pahaendeline“) ja Platinum Dunes’i partnerid Michael Bay, Brad Fuller ja Andrew Form („Amityville’i õudus“, „Texase mootorsaemõrvad“).


Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA
Lavastaja: James DeMonaco
Osatäitjad: Ethan Hawke, Lena Headey, Rhys Wakefield, Edwin Hodge


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.