Bütsants

Bütsants

Byzantium

1h 58min  |  Draama, Põnevik, Fantaasia  |  Kinodes alates: 02.08.2013

BÜTSANTS on tunnustatud iiri režissööri Neil Jordani ("Intervjuu vampiiriga", "The Crying Game") seksikas ja stiilne vampiiripõnevik, mille peaosades mängivad Gemma Arterton ("007 - Veidi lohutust", "Pärsia prints - Ajaliiv", "Nõiakütid Hans ja Grete") ja Saoirse Ronan („Keha”, „Hanna”, „Minu armsad luud”, "Lepitus").

Ühel päeval ilmuvad Inglismaa rannalinna kaks salapärast naist ning kohe lähevad liikvele kuulujutud - on nad ikka õed või hoopis ema ja tütar?Praktiliselt meelestatud Clara (Gemma Arterton) müüb oma keha ning tutvub peagi häbeliku ja üksildase Noeliga, kes pakub naistele ulualust oma mahakäinud hotellis nimega BÜTSANTS.

16aastane Eleanor (Saoirse Ronan) sõbruneb aga koolivend Frankiga, kellele ta paljastab nende saladuse. Selgub, et Clara, kes on Eleanorist vaid paar aastat vanem, on tegelikult tema ema. Nad on vampiirid, kes vajavad ellujäämiseks inimverd.

Ühtäkki hakkavad vaikse väikelinna elanikud salapärastel asjaoludel surema. Näib, et minevik, mille eest naised on põgenenud, hakkab neile jälile jõudma... kohutavate tagajärgedega.


Levitaja: Aurum Distribution OÜ
Lavastaja: Neil Jordan
Osatäitjad: Gemma Arterton, Saoirse Ronan, Sam Riley, Caleb Landry Jones, Jonny Lee Miller, Tom Hollander


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.