Me oleme Millerid

Me oleme Millerid

We're the Millers

1h 50min  |  Komöödia, Krimi  |  Kinodes alates: 06.09.2013

ME OLEME MILLERID on häbitu krimikomöödia, mille peaosades mängivad hittkomöödias "Vastikud ülemused" publikut naerutanud Jennifer Aniston ja Jason Sudeikis ("Linnaluba").

David Clark (Jason Sudeikis) on väikese kaliibriga kanepidiiler, kelle klientuuri moodustavad peamiselt kokad ja pereemad. Lastele ta narksi ei müü, sest kuhugi peab ju piiri vedama. Mis võiks valesti minna? Nii mõndagi. Ühel päeval satub madalat profiili hoidev David teismelistekampa aidates ise röövimise ohvriks ning saab väärtusliku õppetunni, et ükski heategu ei jää karistuseta. Röövlid panevad pihta ta marihuaana ja raha ning ta jääb selle tõttu võlgu oma varustajale Bradile (Pohmaka-triloogiast tuttav Ed Helms).

Selleks, et võlga kustutada ja üldse ellu jääda, peab ta Mehhikost ära tooma Bradi järgmise narkolaadungi. Nutikal mehel küpseb Mehhiko-USA piiri sujuvaks ületamiseks lollikindel plaan - rentida autokaravan ning mängida puhkusereisil olevat perekonda. Täiusliku libaperekonna loomiseks palkab ta oma "abikaasaks" tuttava strippari (Jennifer Aniston), "pojaks" veidrikust naabripoisi Kenny (Will Poulter, "Son of Rambow", 2007) ning "tütreks" tätoveeringute ja keharõngastega tänavatüdruku Casey (Emma Roberts). Ja juba stardivadki "perekond Millerid" ehk David ning ta libaabikaasa ja nende kaks "last" oma uhke autokaravaniga Mehhikosse ning pole lootustki, et nende ettevõtmine kulgeks viperusteta.

Filmi lavastaja on Rawson Marshall Thurber ("Palliga allapoole vööd"). Stsenaristid on Bob Fisher ja Steve Faber ("Pulmakütid") ning Sean Anders ja John Morris ("Mullivanniga minevikku"), loo autorid on Bob Fisher ja Steve Faber.


Levitaja: ACME FILM OÜ
Lavastaja: Rawson Marshall Thurber
Osatäitjad: Jennifer Aniston, Jason Sudeikis, Emma Roberts, Will Poulter, Nick Offerman, Ed Helms, Kathryn Hahn


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.