LEGO film

LEGO film

The Lego Movie

1h 40min  |  Animatsioon, Kogupere  |  Kinodes alates: 07.02.2014

NB! Film linastub 2Ds ja inglise keeles, eesti- ja venekeelsete subtiitritega!

LEGO FILM on esimene täispikk LEGO seiklus. Arvutianimatsiooni peategelaseks on täiesti tavaline LEGO kuju nimega Emmet, keda peetakse ekslikult erakordseks tegelaseks, kelle saatuseks on päästa maailm. Emmet värvatakse erilisse vennaskonda, kes peavad üheskoos peatama õela türanni, kuid Emmet pole sellise rännaku jaoks kaugeltki valmis.

Filmis on koos populaarsed LEGO kujud ja ka uued tegelased. Fännidele, kes on LEGO uuenduslikest toodetest ja populaarsetest videomängudest juba mitme põlvkonna jagu rõõmu tundnud, pakutakse visuaalselt omanäolist LEGO maailma, mida nad varem näinud ei ole.

Emmetile annab hääle koomik Chris Pratt (“Edu valem”, "Issi") ning Will Ferrell (“Kampaania”) on tema peamine vastane president Äri, krussis närvidega tegevdirektor, kellel on raske korraga maailma vallutada ja oma eluga hakkama saada. Liam Neesoni ("Röövitud", Oscari-nominent "Schindleri nimekirja" eest) häälega räägib presidendi võimas käsilane Paha Võmm/Hea Võmm, kes kavatseb Emmeti iga hinna eest kinni nabida.

Emmeti kaaslased rännuteel on Oscari-võitja Morgan Freemani ("Miljoni dollari tüdruk") häälega vana müstik Vippruvius, Elizabeth Banksi ("Näljamängud") häälega karm tšikk nimega Metsik, kes peab Emmetit maailma päästjaks ja on talle teejuhiks, Will Arnetti (telesari "Arrested Development") häälega salapärane Batman, LEGO kuju, kellel on Metsikuga ühine minevik, Nick Offermani (telesari "Parks and Recreation") häälega järsk ja toretsev piraat, kes tahab president Ärile kätte maksta, Alison Brie (telesari "Rahvaülikool") häälega armas tiimiliige, kellel on võimas saladus ning Charlie Day ("Vaikse ookeani võitlus") häälega kosmonaut Benny.

Lavastajad Phil Lord ja Christopher Miller ("21 Jump Street", "Taevast sajab lihapalle") kirjutasid stsenaariumi, mis põhineb Dan Hagemani, Kevin Hagemani, Phil Lordi ja Christopher Milleri kirjutatud lool, mis omakorda põhineb LEGO mänguasjadel.


Levitaja: ACME FILM OÜ
Lavastaja: Phil Lord, Chris Miller
Osatäitjad: Chris Pratt, Elizabeth Banks, Will Arnett, Morgan Freeman, Jonah Hill, Will Forte


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.