Kääbik: Smaugi laastatud maa

Kääbik: Smaugi laastatud maa

The Hobbit: The Desolation of Smaug

2h 41min  |  Seiklus, Fantaasia  |  Kinodes alates: 13.12.2013

3 Oscari nominent!

PARIMAD ERIEFEKTID

PARIM HELI

PARIM HELIMONTAAŽ

Oscariga pärjatud filmitegija Peter Jackson toob vaatajateni filmi KÄÄBIK: SMAUGI LAASTATUD MAA, teise osa triloogiast, mis põhineb J. R. R. Tolkieni jätkuvalt populaarsel romaanil "Kääbik" ning viib vaatajad Keskmaale 60 aastat enne triloogias "Sõrmuste isand" aset leidnud sündmusi.

Peter Jacksoni "Kääbiku" triloogia teises peatükis KÄÄBIK: SMAUGI LAASTATUD MAA jätkub peategelase Bilbo Paunaste seikluslik teekond koos võlur Gandalfi ja 13 päkapikuga, kelle juhiks on Thorin Tammiskilp. Vapra seltskonna eesmärk on võita tagasi Üksildane mägi ja päkapikkude kuningriik Erebor.

Rännuseltskond liigub edasi itta ning jõuavad lõpuks Üksildase mäe juurde, kus neid ootab ees kõikidest kõige suurem oht. Selleks on enneolematult hirmuäratav elukas, kes paneb proovile nende vapruse, sõpruse ja kogu ettevõtmise mõttekuse – draakon Smaug.

Ian McKellen astub jälle üles Gandalfi rollis, Martin Freeman kehastab peategelast Bilbo Paunastet ning Richard Armitage mängib Thorin Tammiskilpi. Lisaks teevad kaasa Benedict Cumberbatch, Evangeline Lilly, Lee Pace, Luke Evans, Stephen Fry, Ken Stott, James Nesbitt ja Orlando Bloom (Legolas).

Filmi KÄÄBIK: SMAUGI LAASTATUD MAA stsenaariumi autoriteks on Fran Walsh, Philippa Boyens, Peter Jackson ja Guillermo del Toro ning see põhineb J. R. R. Tolkieni romaanil "Kääbik".

Jacksoni lavastajakäe all valminud KÄÄBIK: SMAUGI LAASTATUD MAA võeti üles 3D-formaadis sagedusel 48 kaadrit sekundis (fps) ning seda versiooni saab Eestis näha ainult Coca-Cola Plazas High Frame Rate 3D (HFR 3D) formaadis. Ühtlasi linastub see film ka tavapärases (st 24 fps) 3D formaadis.

Loe lisaks HFR 3D formaadi kohta

http://www.forumcinemas.ee/News/CinemaInfo/2013-12-12/1875/Kaabik-Smaugi-laastatud-maa-ainulaadses-HFR-3D-formaadis-ainult-Coca-Cola-Plazas

    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.