Rio 2

1h 41min  |  Komöödia, Animatsioon  |  Kinodes alates: 11.04.2014

Blu ja Pärl on loonud pere ning neil on nüüdseks kolm paigalpüsimatut linnupoega, kel tuleb lakkamatult silm peal hoida. Nüüd jätavad nad suurlinna selja taha ning suunduvad Amazonase ürgmetsa, kus ootab suguvõsa kokkutulek. Linnaelu mugavusega harjunud Blu leiab end ootamatult paigast, mis on tema jaoks täiesti tundmatu. Ning on sunnitud kohtuma kõige hirmuäratavama olevusega maamunal - enda äiaga. Üritades samal ajal kõigest väest, et ta ise ega tema pere ei langeks nende kurikavala vihavaenlase Nigeli põhjaliku kättemaksuplaani ohvriks.

"Rio 2" on "Jääaja" tegijate loodud lustiline animaseiklus, mis pakub veel rohkem nalja, seiklusi ja kaasahaaravaid laule kui 2011. aastal maailma vallutanud esimene film.

Eestikeelsele versioonile andsid oma hääle järgmised tegijad:

Blu - Andero Ermel / Pärl - Evelin Võigemast / Eduardo - Riho Rosberg / Nigel - Janek Joost / Gabi - Hanna-Liina Võsa / Pedro - Kait Kall / Carla - Merit Männiste / Tiago - Märten Männiste / Niko - Tiit Sukk / Rafael - Tõnu Oja / Roberto - Silver Laas / Bia - Triinu Piirsalu / Linda - Mirtel Pohla / Tulio - Karol Kuntsel / Luiz - Mart Toome / Felipe - Jaan Rekkor / Eva - Anne Reemann / Claira - Sanna Püssa


Levitaja: Estonian Theatrical Distribution OÜ
Lavastaja: Carlos Saldanha
Osatäitjad: Anne Hathaway, Leslie Mann, Amandla Stenberg, Jamie Foxx, Jesse Eisenberg


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.