Teismelised ninjakilpkonnad

Teismelised ninjakilpkonnad

Teenage Mutant Ninja Turtles

1h 41min  |  Komöödia, Märul, Seiklus  |  Kinodes alates: 08.08.2014

Linn vajab kangelasi. Pimedus on New Yorgis kanda kinnitanud, sest Shredder ja tema kuritegelik käsilaskond Foot Clan on ümber oma õela sõrme keeranud kõik alates politseist kuni poliitikuteni. Linna tulevik tundub tume, kuni otse tänavate alt kanalisatsioonist ilmuvad ootamatult välja neli autsaiderist venda ning avastavad oma saatuse TEISMELISTE NINJAKILPKONNADENA. Needsamad muretud tüübid asuvad koos kartmatu reporteri April O’Neili (Megan Fox) ja tema veiderdajast kaameramehe Vern Fenwickiga (Will Arnett) linna päästma ning lahti harutama Shredderi saatanlikku plaani.

Armastatud koomiksi- ja animasarjades ning filmides meid põlvkondade kaupa lõbustanud TEISMELISED NINJAKILPKONNAD on niisiis tagasi suurel ekraanil!

Filmi produtsent on Transformerite saaga looja Michael Bay ning lavastaja Jonathan Liebesman (“Titaanide raev”). Peaosades kaunis Transformerite filmidega tuntuks tõusnud Megan Fox, kultussarjast “Arrested Development” tuntud Will “Gob” Arnett ning William Fichtner (“Pimeduse rüütel”).

Filmi tõlkis Piret Nukki.


Levitaja: Forum Cinemas AS - ESTONIA
Lavastaja: Jonathan Liebesman
Osatäitjad: Megan Fox, Johnny Knoxville, William Fichtner, Will Arnett, Whoopi Goldberg


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.