Percy Jackson: Koletiste meri

Percy Jackson: Koletiste meri

Percy Jackson: Sea of Monsters

1h 46min  |  Seiklus, Fantaasia  |  Kinodes alates: 16.08.2013

Mütoloogilise merejumala Poseidoni segaverelise poja Percy Jacksoni seikluste uus peatükk PERCY JACKSON: KOLETISTE MERI on fantaasiarikas seiklusfilm, mille aluseks Rick Riordani poolt loodud kangelasest jutustav menuromaanide sari. Järg 2010. aasta seiklusfilmile PERCY JACKSON ja OLÜMPLASED: VÄLGUVARAS.

Percy Jackson (Logan Lerman, "The Perks of Being a Wallflower", "3.10 to Yuma") ei tunne end kuigi kangelaslikult. Ta päästis küll mõne aasta eest maailma, aga nüüd on see hakanud talle tunduma pigem õnneliku juhusena. Kas tema elus polegi enam ruumi kangelastegudele?

Pärast seda, kui Percy saab teada, et tal on koletisest poolvend, hakkab talle tunduma, et Poseidoni pojaks olemine on pigem needus kui vedamine. Tal pole aga pikalt aega nukrutseda - segavereliste varjupaigaks oleva laagri maagilised piirid hakkavad langema ning salapäraste koletiste hord ähvardab hävitada ainsa paiga, kus iidsete jumalate lapsed on end saanud seni turvaliselt tunda.

Selleks, et päästa pooljumalate varjupaik, peab Percy otsima koos oma sõpradega üles maagilise kuldvillaku. Ohtuderikas teekond viib nad välja Koletiste mere tormistesse lainetesse, mida tavalised inimesed tunnevad kurikuulsa Bermuuda kolmnurga nime all. Neid kimbutavad tuldsülgav mehaaniline härg, kohutavad merekoletised, hiigelsuur kükloop ja mitmed muud ohud. Panused on kõrgemad kui iial varem ning kui Percy ülesandega hakkama ei saa, võib kokku variseda ka Olümpos.


Levitaja: Estonian Theatrical Distribution OÜ
Lavastaja: Thor Freudenthal
Osatäitjad: Logan Lerman, Stanley Tucci, Sean Bean, Alexandra Daddario, Douglas Smith


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.