Visa hing: Hea päev, et surra

Visa hing: Hea päev, et surra

A Good Day to Die Hard

1h 36min  |  Märul, Põnevik  |  Kinodes alates: 15.02.2013

Bruce Willis naaseb kinoekraanidele oma kõige ikoonilisema rolliga, kehastades taas kord John McClane'i - tõelist, luust ja lihast kangelast, kellel olemas vajalik oskustepagas ja suhtumine selleks, et mistahes olukorrast omal jalal võitjana väljuda.

Sel korral on sõnadele tegusid eelistav New Yorgi võmm tõepoolest sattunud valel ajal valesse kohta, olles reisinud Moskvasse, et aidata oma poega Jacki (Jai Courtney), kellega tal pole viimasel ajal olnud just kõige soojemad suhted. Olukorras, kus nende kannul on pealtnäha terve Venemaa allmaailm ning kaalukausil pole midagi vähemat kui maailma päästmine, avastavad kaks põlvkonda McClane'i mehi, et nende üsna vastandlikud meetodid toimivad raskes olukorras võrdselt hästi.

Nagu isa, nii ka poeg.

Visadus on pärilik.

Plahvatuslik action-film VISA HING: HEA PÄEV, ET SURRA on juba viies peatükk saagast, mis algas 25 aastat tagasi. Osades Bruce Willis (“Palgasõdurid 2“), Jai Courtney (“Jack Reacher“), Sebastian Koch (“Teiste elud“), vene superstaar Julia Snigir (“Asustatud saar“), Cole Hauser (“Kiired ja vihased 2“, “Pitch Black“), Amaury Nolasco (“Transformerid“) jt. Lavastas John Moore (“Vaenlase tagalas“, “Max Payne“).


Levitaja: Estonian Theatrical Distribution OÜ
Lavastaja: John Moore
Osatäitjad: Bruce Willis
Links: Ametlik kodulehekülg


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.