Peeglike peeglike

Peeglike peeglike

Mirror Mirror

1h 46min  |  Seiklus, Fantaasia  |  Kinodes alates: 20.04.2012

Kuri kuninganna allutab endale terve kuningriigi ning otsustab, et võluvast printsist peab saama tema seaduslik abikaasa. Pagendatud printsess võtab endale appi seitse väikesekasvulist maanteeröövlit, et võita tagasi see, mis õigusega talle kuulub. See on lennukas seikluskomöödia täis armukadedust, romantikat ja reeturlikkust, mis haarab oma fantaasiarikkuses enda embusesse igas vanuses vaatajad.

Julge visuaalse stiili poolest tuntud lavastaja Tarsem Singh ("Surematud") kirjutab ümber ühe maailmakirjanduse kõigi aegade tuntuma muinasjutu. "Peeglike peeglike" on originaalne uusversioon klassikalisest muinasjutust, millele on lisatud vaatemängu, maagiat ja kaasaegset huumorit. Oscari-võitja Julia Roberts ("Erin Brockovich") on kuninganna, Lily Collins ("Preester") on Lumivalgeke, Armie Hammer ("Sotsiaalvõrgustik") on prints Alcott, Sean Bean ("Troonide mäng", "Sõrmuste isand") on kuningas ning Nathan Lane ("Linnupuur", "Lõvikuningas") on kurja kuninganna abitu teener Brighton.

Muinasjutulised seiklused ootavad!

TÄHELEPANU! Filmist linastub lisaks ingliskeelsele originaalversioonile (mis on varustatud eesti- ja venekeelsete subtiitritega) ka versioon, millel kõlab Venemaa tunnustatud sünkroonfilmitõlgi Goblini heliriba! Goblini pealelugemisega versioon on varustatud eestikeelsete subtiitritega!


Levitaja: BestFilm.eu OÜ
Lavastaja: Tarsem Singh
Osatäitjad: Lily Collins, Julia Roberts, Armie Hammer, Danny Woodburn
Links: Ametlik kodulehekülg


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.

Pildid