Turbo

1h 30min  |  Komöödia, Animatsioon, Kogupere  |  Kinodes alates: 18.10.2013

Animahittide MADAGASKAR ja KUNG FU PANDA tegijad toovad ekraanile uue multika nimega TURBO, peadpööritavas tempos kulgeva 3D-komöödia täiesti tavalisest teost, kelle julged unistused on suured - ja kiired.

Pärast seda, kui tigu omandab kummalise õnnetuse läbi superkiiruse, hakkavad Turbo unistused tööle eriti kõrgetel pööretel ning ta asub erakordsele teekonnale, et saavutada võimatuna tunduv eesmärk - sõita kõige prestiižsemal rallivõistlusel võidu kuulsa kihutaja Gustav Gaasiga. Teda ümbritseva tuunitud tänavatigude tiimi abil paneb Turbo mängu nii oma südame kui ka koja, tõestamaks, et ükski unistus pole liiga suur ega ükski unistaja liiga pisike.

Eestikeelses versioonis annab nimitegelasele oma hääle Jim Ashilevi, teistes rollides Andres Raag (Ets), Tõnn Lamp (Tito), Egon Nuter (Piitsutis), Mart Toome (Gustav Gaas), Tiit Sukk (Muhemees), Taavi Tõnisson (Tõmmits), Margus Tabor (Kim Ly), Sandra Uusberg (Paula), Elina Pähklimägi (Leek), Emil Rutiku (Angelo), Peeter Urbla (Bobby), Janek Joost (Valge Vari), Laulu "See Tigu On Kiire" Esitab Jakko Maltis.

Tõlkinud Mihkel Mõisnik, eestikeelse dublaaži režissöör Peeter Urbla. Eesti keelde dubleeritud versioon valmis stuudios Film Audio.


Levitaja: Estonian Theatrical Distribution OÜ
Lavastaja: David Soren


    

Osta pilet

Valitud kinodes antud kuupäeval filmi seansse ei ole.